Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra

Site-uri matrimoniale serioase

Plasa de umbrire peste gard de pl...
 O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 

Ringtones iPhone 5s

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
HarryJS

HarryJS

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.03.2018
Salut, am vazut ca multi isi pun singuri tonuri pe telefon, am facut si eu asta cand aveam iphone 4 ios 6+, acum nu mai am habar cum, am cautat pe net tutoriale cu zedge, dar numai erori, multi mi-au spus ca e ok zedge, dar nu reusesc, doar erori imi da, ma puteti ajuta!?

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Topic mutat: Mac > iOS.
Un iPhone nu este un Mac, iar sistemul de operare de pe Mac se numeste macOS, nu iOS. Mai mare atentie data viitoare unde postezi!

#3
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,744
  • Înscris: 01.11.2005
Foloseste iTools

#4
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,555
  • Înscris: 15.05.2010
foloseste SyncIos...iti taie melodia, o converteste (din mp3 in format pt iphone 5s) si o muta singur in telefon

#5
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 11.02.2016
Foloseste mp3cut.net Iti bagi acolo melodia, iti alegi o bucata din melodie de max 30 sec si dupa dai convert as iphone ringtone. Dupa te duci in itunes, conectei telefonul prin cablu, apesi pe ringtones si dai sincronizare.

#6
HarryJS

HarryJS

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.03.2018

View PostHarryJS, on 23 martie 2018 - 09:06, said:

Salut, am vazut ca multi isi pun singuri tonuri pe telefon, am facut si eu asta cand aveam iphone 4 ios 6+, acum nu mai am habar cum, am cautat pe net tutoriale cu zedge, dar numai erori, multi mi-au spus ca e ok zedge, dar nu reusesc, doar erori imi da, ma puteti ajuta!?
dacă te referi la iOS 9, nu știu, dacă nu merge soluția de acolo trebuie să aștepți un update.

Edited by December, 29 November 2018 - 14:11.


#7
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,295
  • Înscris: 14.06.2006
3 lei.......

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate