Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

HTC U12

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
marcgm

marcgm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,710
  • Înscris: 27.11.2007
HTC U12 a fost prezentat neoficial intr-o demonstratie 5G

The HTC U12 will have a 6-inch 1440x2880px Super LCD6 on the front and will likely use the Snapdragon 845 with 6GB of RAM. Judging by its very recent predecessor, the HTC U12 will be IP68 water resistant, will have stereo speakers, a microSD card slot and a big battery.
In the images below the HTC U12 has achieved a 809.58 Mbps download speed, which points to the zippy Qualcomm X20 LTE modem that will premiere with the Snapdragon 845.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ji3sJhexvig?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files



#2
andreiutzu000

andreiutzu000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 03.01.2013
Pare destul de frumos din poze, sa vedem cum se va descurca si cand apare.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Toate stau bine la net. Duc mai mult decat pot retelele mobile. Camera cum o fi?

#4
desperadoo

desperadoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 04.05.2016
Daca ne luam dupa scaparile de pe net U12-le ar arata mult mai superb decat cel de la samsung (s9) care tot asa din scapari pe net am vazut ca este mai urat decat s8.

#5
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Mie nu mi-a placut niciun S. L-am luat pe 8+ si l-am dat in doua-trei luni. Nu ma impac cu forma feminina a acestor telefoane.

Eu am avut doua HTC. Sensation si M7. Niciunul nu a avut camera buna. In rest, grozave telefoane.

Edited by YOUR_GOD, 06 February 2018 - 10:48.


#6
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,134
  • Înscris: 04.02.2011
La flagshipuri, camera este excelentă, la U11 a fost cea mai bună la vremea ei.. Se simte.

#7
enrique24

enrique24

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 23.09.2010
Salut, a incercat sau reusit sa activeze cineva VoLTE / VoWIFI pe un HTC U11/U11+/U12+, Digi Sau Orange ?
Eu am deblocat bootloaderul, am rootat cu Magisk si am tot incercat metodele descrise aici:
https://forum.xda-de...-volte-t3867267
https://twitter.com/...495777966153728
pe al meu U11+ DualSIM European CID HTC__034 si sim provizionat Orange RO testat in alt telefon
unde merg perfect VoLTE / VoWIFI, insa pe HTC nu am reusit.
Apar in Settings setarile respective de activat VoLTE / VoWIFI insa nu apar iconitele si in Network Guru
vad ca nu se activeaza cum trebuie. Eu baniesc ca nu are telefonul setarile necesare pentru retea
si APN-ul ims, pentru ca nu se adauga singur, l-am adaugat eu, dar tot degeaba.
Culmea pe xda multi se lauda ca a mers foarte usor, insa nimeni cu Orange sau Romania.
Orice sfat e binevenit. Multumesc!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate