Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom
 Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 

Revelațiile unei mari Preotese

* - - - - 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Mie imi apare si cel de pe vimeo aci pe forum
Imi cere doar sa activez adobe flash si imi merge chiar aici e forum

Edited by I2O, 02 February 2018 - 12:03.


#38
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,764
  • Înscris: 16.03.2004
Da, și mie acum văd că-mi apare vimeo pe Microsoft Edge, dar pe Mozilla nu.

#39
Dude_2nd

Dude_2nd

    Tehnocrat nihilist cronofag feral mogofan irecuperabil mem

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 37,715
  • Înscris: 04.01.2011

View Postiulian_k, on 31 ianuarie 2018 - 17:23, said:

Antichrist/Fiara a fost la putere acum 1960 de ani, n-a fost nicio batalie in ceruri, a ars doar Templul din Ierusalim
o laie 1960 de ani. Posted Image
Anticristul va lucra in Necazul cel Mare. Care necaz, intre noi fie vorba, n-a fost, si nici nu va mai fi un altul dupa el. Asa ca aia cu arderea Templului din Ierusalim, e doar un pistol cu apa...care pe langa Prima cruciada a regilor din 1099, a fost parfum.
Acel act constituie doar consecinta logica a alegerii eronate facute de evreii acelor timpuri:"Noi n-avem alt imparat decat pe cezarul!" (Ioan.19:15)
iar ei fusesera atentionati atunci cand i-au cerut lui Dumnezeu sa iasa la pensie de la Conducerea poporului, ca aceste lucruri se vor intampla de la imparatii pe care si i-au ales singuri:
"Domnul a zis lui Samuel: "Asculta glasul poporului in tot ce-ti va spune; caci nu pe tine te leapada, ci pe Mine Ma leapada, ca sa nu mai domnesc peste ei...
El a zis: "Iata care va fi dreptul imparatului care va domni peste voi: el va lua pe fiii vostri, ii va pune la carele sale si intre calaretii lui, ca sa alerge inaintea carului lui; ii va pune capetenii peste o mie si capetenii peste cincizeci si-i va intrebuinta la aratul pamanturilor lui, la seceratul bucatelor lui, la facerea armelor lui de razboi si a uneltelor carelor lui.Va lua pe fetele voastre sa-i faca miresme de mancare si paine. Va lua cea mai buna parte din campiile voastre, din viile voastre si din maslinii vostri si o va da slujitorilor lui.Va lua zeciuiala din rodul semintelor si viilor voastre si o va da famenilor si slujitorilor lui.Va lua pe robii si roabele voastre, cei mai buni boi si magari ai vostri, si-i va intrebuinta la lucrarile lui.Va lua zeciuiala din oile voastre, si voi insiva veti fi slugile lui.Si atunci veti striga impotriva imparatului vostru pe care-l veti alege, dar Domnul nu va va asculta.""1.Sam. 8.11-18

Edited by Dude_2nd, 02 February 2018 - 22:00.


#40
diogene_din_butoi

diogene_din_butoi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 29.07.2012

View PostI2O, on 31 ianuarie 2018 - 12:18, said:

Sa fie oare asa cum spune femeia asta?
Eu tind sa cred ca spune unele adevaruri
Unii poate vor spune ca-i nebuna...dar sincer nu pare sa fie nebuna

Da, chiar nu pare nebuna. Nici cand spune ca regina Angliei e o reptila extraterestra care se hraneste cu sange uman! :)))))

View PostAldulescu, on 31 ianuarie 2018 - 12:29, said:

Baga un rezumat, ceva ca nu sta nimeni sa se uite la un clip de trei ore.
Fa un efort, e foarte captivant :)

#41
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,764
  • Înscris: 16.03.2004
O fată de imam musulman, trece de la Allah la Dumnezeul triunic, mare greșeală!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/pbaTYAtgbJM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate