Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 

Revelațiile unei mari Preotese

* - - - - 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

#37
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Mie imi apare si cel de pe vimeo aci pe forum
Imi cere doar sa activez adobe flash si imi merge chiar aici e forum

Edited by I2O, 02 February 2018 - 12:03.


#38
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,558
  • Înscris: 16.03.2004
Da, și mie acum văd că-mi apare vimeo pe Microsoft Edge, dar pe Mozilla nu.

#39
Dude_2nd

Dude_2nd

    Tehnocrat nihilist cronofag feral mogofan irecuperabil mem

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 37,715
  • Înscris: 04.01.2011

View Postiulian_k, on 31 ianuarie 2018 - 17:23, said:

Antichrist/Fiara a fost la putere acum 1960 de ani, n-a fost nicio batalie in ceruri, a ars doar Templul din Ierusalim
o laie 1960 de ani. Posted Image
Anticristul va lucra in Necazul cel Mare. Care necaz, intre noi fie vorba, n-a fost, si nici nu va mai fi un altul dupa el. Asa ca aia cu arderea Templului din Ierusalim, e doar un pistol cu apa...care pe langa Prima cruciada a regilor din 1099, a fost parfum.
Acel act constituie doar consecinta logica a alegerii eronate facute de evreii acelor timpuri:"Noi n-avem alt imparat decat pe cezarul!" (Ioan.19:15)
iar ei fusesera atentionati atunci cand i-au cerut lui Dumnezeu sa iasa la pensie de la Conducerea poporului, ca aceste lucruri se vor intampla de la imparatii pe care si i-au ales singuri:
"Domnul a zis lui Samuel: "Asculta glasul poporului in tot ce-ti va spune; caci nu pe tine te leapada, ci pe Mine Ma leapada, ca sa nu mai domnesc peste ei...
El a zis: "Iata care va fi dreptul imparatului care va domni peste voi: el va lua pe fiii vostri, ii va pune la carele sale si intre calaretii lui, ca sa alerge inaintea carului lui; ii va pune capetenii peste o mie si capetenii peste cincizeci si-i va intrebuinta la aratul pamanturilor lui, la seceratul bucatelor lui, la facerea armelor lui de razboi si a uneltelor carelor lui.Va lua pe fetele voastre sa-i faca miresme de mancare si paine. Va lua cea mai buna parte din campiile voastre, din viile voastre si din maslinii vostri si o va da slujitorilor lui.Va lua zeciuiala din rodul semintelor si viilor voastre si o va da famenilor si slujitorilor lui.Va lua pe robii si roabele voastre, cei mai buni boi si magari ai vostri, si-i va intrebuinta la lucrarile lui.Va lua zeciuiala din oile voastre, si voi insiva veti fi slugile lui.Si atunci veti striga impotriva imparatului vostru pe care-l veti alege, dar Domnul nu va va asculta.""1.Sam. 8.11-18

Edited by Dude_2nd, 02 February 2018 - 22:00.


#40
diogene_din_butoi

diogene_din_butoi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 29.07.2012

View PostI2O, on 31 ianuarie 2018 - 12:18, said:

Sa fie oare asa cum spune femeia asta?
Eu tind sa cred ca spune unele adevaruri
Unii poate vor spune ca-i nebuna...dar sincer nu pare sa fie nebuna

Da, chiar nu pare nebuna. Nici cand spune ca regina Angliei e o reptila extraterestra care se hraneste cu sange uman! :)))))

View PostAldulescu, on 31 ianuarie 2018 - 12:29, said:

Baga un rezumat, ceva ca nu sta nimeni sa se uite la un clip de trei ore.
Fa un efort, e foarte captivant :)

#41
dark

dark

    Nu avem Xerox!!! Marfa vândută nu se schimbă!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 61,558
  • Înscris: 16.03.2004
O fată de imam musulman, trece de la Allah la Dumnezeul triunic, mare greșeală!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/pbaTYAtgbJM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate