Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Pagina Facebook

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Silver7878

Silver7878

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.01.2018
Salutare am o problema cu pagina unei firme pe facebook, a fost suspendata publicarea paginii o saptamana(nu stearsa, exista varianta sa nu fie vizibila ), apoi publicata din nou, si nu mai apare in cautari pe facebook deloc.Aveti idee daca dureaza cateva zile sa o puna fb din nou vizibila in cautari?Multam' mult.

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
Ori E, ori NU E.
Nu exista delay.

#3
Silver7878

Silver7878

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.01.2018
Atunci nu inteleg...pana sa umblu la vizibilitatea paginii..nu au fost probleme..nu inteleg de ce naiba este optiunea asta de anulare a publicarii paginii, daca dupa ce o republic nu mai apare in cautari pe facebook.Functioneaza perfect se pot plati reclame pe ea..dar nu apare in cautare pe facebook..

#4
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
Suspendarea a fost facuta de adminul paginii? Sau ca urmare a unui report?

#5
Silver7878

Silver7878

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.01.2018
Da, eu am facut suspendarea, sunt admin pe pagina..nu a fost report.Am oprit publicarea  cateva zile pentru niste modificari..Setarile sunt ok..nu are restrictii pe vizibilitate..etc...si nici nu am umblat la ele.Ideea este ca atunci cand bifezi anularea publicarii, fb cand iti suspenda publicarea, pagina nu mai apare in cautari...asa a si fost..dupa republicare...nu mai apare in cautari...ma gandeam ca poate dureaza cateva zile pana apare din nou..

Edited by Silver7878, 09 January 2018 - 21:52.


#6
cjo

cjo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 25.05.2016
Cum se cheama, sa caut si eu?

#7
Tort

Tort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 02.01.2016
Aici te-ai uitat?

https://www.facebook...224339654259825

#8
Silver7878

Silver7878

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.01.2018
Da, nu s-a modoficat nimic in pagina..am verificat de 50 ori,,,nu are restrictii de tara, varsta etc..Oare dupa cateva zile de suspendare cade in cautari pe fb?? Este singura explicatie..banuiesc ca prin anularea publicarii paginii, ceea ce inseamna practic pagina sa fie vazuta doar de admin, nu mai apare in cautari etc..facebook o scoate cumva sa nu mai fie vizibila in cautari, intrebarea este dupa ce o publici din nou..dupa o sapt dc nu apare in cautari?Nu inteleg..mai astept cateva zile sa vad ce se intampla..in afara de centru de ajutor..unde le-am scris de 5 ori si nu raspund, mai stie cineva unde pot sa dau un mail...pe business sau cv de genul?Merci mult...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate