Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Galaxy S7 sau Iphone 6

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Nordstorm

Nordstorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 790
  • Înscris: 22.07.2010
La ce viteza consideri ca il bate?

Am un S7 si merge brici, nu am vazut urma de lag.

#20
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,876
  • Înscris: 27.04.2010
Daca inca mai ceri acordul parintilor sa te uiti la tv, iei Iphone.
Daca nu, iei Android ...
Pe bune, la Apple mai aveti putin (astia de-l laudati atat) si ii rugati in genunchi sa va dea cate ceva.
Nu poti sa iei decat din store-ul lor, nu ai voie sa faci aia, nu ai voie sa faci ailalta ...
Pe langa asta, nici la capitolul aspect exterior nu stau peste Androide ... ba chiar sunt mult sub ele.

#21
sergiu_psc

sergiu_psc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 880
  • Înscris: 08.01.2008
S7.

#22
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,683
  • Înscris: 29.03.2010
Pentru initiator: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NBT8Ng4sj9M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Vei mai gasi alte video-uri asemanatoare

@shymano: este problema mea care sistem de operare imi place mai mult, si parerea ta despre asta este egala fix cu 0. Si, daca tu te milogesti punandu-te in genunchi pentru a primi ceva, asta nu inseamna ca si ceilalti fac asta. Si ca sa nu fie doar vorbe goale, poftim un video cu aplicatiile uzuale: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yEqj3lj4KdQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si inca un video, in care il bate si pe Samsung Galaxy S8: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3ajdZQc3q_8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Trage singur concluziile :)

Edited by R10, 17 December 2017 - 01:16.


#23
Reactor2015

Reactor2015

    ReMember

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,692
  • Înscris: 06.01.2015
Vreau să-mi fac gașcă. Toate aifoanili să apeleze la mine, că văd că ele bat pe toată lumea :D

Hai măi băieți, reveniți-vă.

#24
Mihaitza07

Mihaitza07

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 29.08.2007
Clar S7... Nici nu are termen de comparatie.
Iphone 6 e depasit de mult...

#25
crazyAlex

crazyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 06.02.2007
Depinde ce vrei sa faci cu telefonul. Daca vrei sa mai faci si ceva poze si sa mai ai si ceva autonomie, atunci Galaxy S7. Iar daca alegi Galaxy S7, o sa ai si ecran mai mare, IP68, incarcare rapida, incarcare wireless. De fapt, compari cele doua telefoane doar daca vrei sa faci de ras iPhone 6, altfel nu vad rostul.

#26
rubenkeed

rubenkeed

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 01.12.2017
Multumesc pentru sfaturi, am cumparat ieri S7 si pana acum sunt multumit.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate