Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cine vrea sa joace fotbal?

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
plmokn

plmokn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,444
  • Înscris: 09.02.2009
Acolo unde sunt doua sunt cu bilute de cauciuc. La cele trei e unul relativ Ok si doua praf/pulbere.

#20
radicalo

radicalo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.06.2011

View PostWolffie, on 20th February 2006, 15:40, said:

Vreau sa joc fotbal in fiecare week-end si nu prea gasesc amatori (sau profesionisti ...  :D ). Hai poate ne strangem destui sa facem 3-4 echipe si inchiriem un sintetic pentru 2-3 ore ... every week-end ... Ce ziceti?
ma bag si eu dar nu in week-end

#21
FireSky

FireSky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 20.01.2005

View Postradicalo, on 30th June 2011, 20:51, said:

ma bag si eu dar nu in week-end

Dincolo ce faptul ca topicul e vechi :), vin cu urmatoarea propunere: eu joc in fiecare seara de marti de la 8 la 10 pe un teren sintetic aproape de Plaza ( 4 + 1 sau 5 +1 ).

Daca vrei sa vii, anunta ma

#22
vladadrianpopescu

vladadrianpopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.07.2011

View PostFireSky, on 3rd July 2011, 13:22, said:

Dincolo ce faptul ca topicul e vechi :), vin cu urmatoarea propunere: eu joc in fiecare seara de marti de la 8 la 10 pe un teren sintetic aproape de Plaza ( 4 + 1 sau 5 +1 ).

Daca vrei sa vii, anunta ma


Salut,

daca e loc ma bag si eu la fotbal -  in orice zi dupa 7 seara. Ai loc?

#23
vladadrianpopescu

vladadrianpopescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 30.07.2011
Macar aveti oameni cu care sa jucati - eu acumma apuc sa fac rost de oameni.... ca m-am saturat de halbere si atat... :)

#24
be_best

be_best

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.05.2011

View Postvladadrianpopescu, on 31st July 2011, 19:15, said:

Macar aveti oameni cu care sa jucati - eu acumma apuc sa fac rost de oameni.... ca m-am saturat de halbere si atat... :)

Salutare!
Si noi suntem un grup in care se practica fotbalul de 1-2 ori pe saptamana: daca sunteti interesati va rog sa imi spuneti, deoarece cateva locuri cred ca se mai gasesc. Noi jucam de obicei la Sincai, in parcul Tineretului si prin Drumul Taberei...

#25
alin_ndl

alin_ndl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.10.2011
Buna, as vrea sa ma alatur si eu unui grup pentru a juca fotbal pe teren sintetic, o data sau de doua ori pe saptamana.Mersi
  e-mail: [email protected]

#26
SPARTAKUS93

SPARTAKUS93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.11.2011
Daca mai aveti nevoie de un om ma bag si eu :D id meu e  sandru_spartacus :D de mult timp caut sa joc cu cineva saptamanal si prietenii mei sunt cam lenesi :-l

Edited by SPARTAKUS93, 29 November 2011 - 16:35.


#27
Cristi8803

Cristi8803

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 03.01.2010
Salut, si eu as vrea sa joc fotbal, daca mai sunt locuri id cristi5684

#28
be_best

be_best

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 09.05.2011
Salut!
Noi am reinceput sa ne adunam! Pentru cine vrea sa mai mearga din cand in cand la alergat dati-mi un PM... sa va spun ce si cum!

Numai bine!

#29
Neymar2014

Neymar2014

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.05.2014
Se joaca fotbal?Daca da, va rog anuntati-ma.

#30
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Ultimul a postat in 2012. Dar, da, se poate reincepe topicul. Cu o conditie: sa faceti categorii de varsta. :)

#31
Neymar2014

Neymar2014

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.05.2014
Pai cine sa se implice sa organizeze in conditiile in care te lasa balta pana si prietenii cand vrei sa joci sau eventual se razgandesc inainte cu o ora :-))

#32
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Mda. Se face asa: Se aduna 14 oameni pe care pui baza si iti mai trebuie inca vreo 6 rezerve pe care sa le suni in caz de nevoie. Aici s-ar organiza asa:
grupe peste 20, peste 30 si peste 40.
Locatia unde vor sa se dispute partidele ( trebuie sa stea oarecum in aceeasi zona ca nu o sa mearga nimeni din berceni in pipera)
Ziua si ora.
Faceti un tabel de genul asta si daca sunt destui interesati poate ma inscriu si eu. :)

#33
Neymar2014

Neymar2014

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 16.05.2014
Lol, ce grupe vere?abia strangi 10 prieteni iar tu vrei sa strangi grupe de varsta si rezerve?eventualdin acelasi sector?:-)))) hai sa fim realisti.

#34
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Eh abia strangi. Intr-un timp mergeam in fiecare marti cu unii. Si se strangeau mereu.

#35
Carpicus

Carpicus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 02.06.2013
Salut !

Caut şi eu să mă lipesc de o trupă să joc fotbal.  
Eu joc constant (şi gratuit) de multi ani la parcul Copiilor lângă Tineretului  dar de vreo câteva luni au început să se rărească băieţii pe acolo şi nu prea mai am cu cine juca !
Dacă aveţi nevoie de un om chemaţi-mă,  am programul flexibil, pot veni cam oricând !  
Joc pe orice post, stau în Dr.Taberei dar vin cu maşina (aproape) oriunde ;  prefer să joc pe lumină, nu noaptea !
Edi 0752.30.20.80

#36
Gottenss

Gottenss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.10.2014
Salut baieti, de curand "m-am asezat" si eu in Bucuresti si as dori sa joc fotbal( jucam de 3-4 ori pe saptamana in mod normal in orasul natal).Am 21 de ani si pot juca oriunde( mai putin portar, da la nevoie nu e problema :)) )
Programul il am liber de la ora 14:30 in fiecare zi; stau in Bucurestii noi.O sa las un numar de telefon in caz ca aveti nevoie: 0766 300 469

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate