Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

În ce magazine vă plăcea să vă învârtiți pe vremuri?

* * - - - 7 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,572
  • Înscris: 13.06.2004
@ iladi : eu în "Unirea" mă uitam după trenuleţe, dar nu aveam bani pe atunci de aşa ceva şi nici nu-l moştenisem pe cel din copilărie.
Mulţi salivau după cel "LEGO" de la "Romarta Copiilor" (anii '90).
Ah, mai mă duceam pentru muzică la unul care era tot pe bătrânul Pod al Mogoşoaiei (Cal. Victoriei), dar pe trotuarul celălalt faţă de "Muzica", între Odeon şi Hotelul "Continetal". De acolo am luat prin 1999-2000 un C.D. sigilat cu Little Richard produs în 1988! Ulterior mai ajungeam şi în "Hollywood Music & Film". În afară de "Muzica", care nu mai e cine ştie ce, restul au dispărut  Posted Image  (on-lineul le-a omorât).

Edited by djl, 09 December 2017 - 12:30.


#20
DJPocaitul

DJPocaitul

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,778
  • Înscris: 17.09.2014
In ocsko,magazine de electronice si cofetarii !!!

#21
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006
Pe vremea luio Ceasca, puteai nu doar sa te invarti prin magazine, in majoritatea puteai sa joci si fotbal :P

Pe la sfarsitul anilor 90 ma "invarteam" prin magazinele de electronice. Erau vreo 2 prin Omnia Ploiesti, nu mai stiu ce firme erau, dar imi curgeau ochii dupa o combina cu CD (sau cu 3 CD-uri, cum era moda pe atunci). Din pacate mi-am permis primul CD player de-abia prin 2001, iar dupa aceea mi-am pierdut incet-incet interesul fata de CD-uri audio. Muzica o ascult pe YT sau pe telefon cand sunt in deplasare :P

A, si ma mai duceam la tarabele cu carti din parcul din fata postei centrale. Daca aveam bani si ma intereesa ceva, mai si cumparam. Acum ma duc la libraria Humanitas, mai civilizat, muzica placuta si ma lasa sa rasfoiesc cate carti vreau :D

#22
DJPocaitul

DJPocaitul

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,778
  • Înscris: 17.09.2014

View Postpufonel, on 10 decembrie 2017 - 01:35, said:

Pe vremea luio Ceasca, puteai nu doar sa te invarti prin magazine, in majoritatea puteai sa joci si fotbal Posted Image

Pe la sfarsitul anilor 90 ma "invarteam" prin magazinele de electronice. Erau vreo 2 prin Omnia Ploiesti, nu mai stiu ce firme erau, dar imi curgeau ochii dupa o combina cu CD (sau cu 3 CD-uri, cum era moda pe atunci). Din pacate mi-am permis primul CD player de-abia prin 2001, iar dupa aceea mi-am pierdut incet-incet interesul fata de CD-uri audio. Muzica o ascult pe YT sau pe telefon cand sunt in deplasare Posted Image

A, si ma mai duceam la tarabele cu carti din parcul din fata postei centrale. Daca aveam bani si ma intereesa ceva, mai si cumparam. Acum ma duc la libraria Humanitas, mai civilizat, muzica placuta si ma lasa sa rasfoiesc cate carti vreau Posted Image
.......muzica de pe youtube  nu suna NICIODATA ca cea in format audio...de pe cd-uri originale.

#23
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Unirea, Obor, Victoria.
Toate exista si acum, dar n-am mai intrat de un car de ani.

Edited by don_dannielo, 10 December 2017 - 18:18.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate