Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Zhiyun Crane2 la westbuy.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
http://www.zhiyun-tech.com/crane_2_en/

Au ajuns in sfarsit pe stoc la westbuy.ro si se vand ca painea calda, precum puteti vedea :))

Au si suportul pentru ambele maini, mi se pare foarte util. Raman coatele pe langa corp si furi la munca

Il am doua de doua zile, deci fiti blanzi cu mine. Nu ne-am imprietenit inca, trebuie sa ne mai cunoastem.

Este mai greu decat V2 cam cu 300gr, adica faptul ca suporta incarcatura de pana la 3.2GK il platesti prin greutate si masivitate sporta, dar acum poti pune obiective mai mari/grele fara grija, vine si cu un suport pentru lentile atasat de talpica format manfrotto (in sfarsit, cineva acolo si-a instalat internet).
Imi place ca poti face cu el lucruri care cu steady-ul nu imi ieseau asa bine in veci, dar trebuie putin skill/acomodare si la el (oricum e mult mai usor de folosit). Are si parti rele, cand mergi deranjul pe axa verticala se poate vede mai tare ca la un steady.

Asta cica e primul model din lume cu follow-focus, nu am testat decat pe un Canon si functioneaza. De asemenea, poti umbla la setarile aparatului in timp ce mergi cu el, mi se pare genial cand troznesc artificiile nu mai inventez injuraturi noi :))

Calitate buna ca si constructie, cica mai fiabile ca Ronin, vine deja cu trepied rabatabil, au facut chinezii super treaba. Per total un produs care la ora actuala face DJI sa se dea cu capul de pereti, asteptam sa vedem raspunsul lor.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/R_aqwmoMvNc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BHJR7OJKld4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files



Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate