Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

Spotify România.

- - - - -
  • Please log in to reply
349 replies to this topic

#73
queens_

queens_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 14.02.2018
Contacteaza-i pe cei de la Spotify si spune-le de asta. Nu scrie nicaieri ca poti sa-ti stergi informatiile de card de pe Spotify asa ca nu o poti face singur.

#74
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
In varianta Premium cate dispozitive au acces la acelasi cont ?

#75
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Dacă e ca la Deezer, au acces oricâte dispozitive atât timp cât nu merge muzica simultan pe mai mult de unul :)

#76
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018
Ca sa inchizi contul dupa ce ai avut Premium trebuia sa treaca perioada de subscriptie. Presupun ca este o luna "I want to close my account
It’s only possible to close an account if it’s on our Free service. If you have Premium, you need to cancel it and wait for the current subscription period to run out."

#77
queens_

queens_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 14.02.2018
Merge si fara cont premium.Attached File  IMG_20180313_124645.jpg   4.72K   39 downloads

#78
mariusica24k

mariusica24k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,033
  • Înscris: 24.01.2013
Am luat și eu varianta premium pentru o luna și din păcate nu mai ma pot conecta la chromecast cu aplicația.. Ceva soluții??? Aseară când am încercat-o pe cea gratis a mers, acum nuAttached File  Screenshot_2018-03-13-13-22-58-055_com.spotify.music.png   31.34K   51 downloadsAttached File  IMG_20180313_132325_HHT.jpg   20.96K   50 downloads

#79
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018
Dupa ce am anulat subscriptia la Premium vad ca merge pe Chromcast. Inainte n-am incercat. N-am reusit sa-l fac provider default pe Google Home. Am limba engleza US si degeaba. Singura optiune e Google Play Music
LE
E ok si google play music. Daca eram pasionat de muzica pastram abonamentul.

Edited by Fuserisk, 13 March 2018 - 14:37.


#80
amadeus7

amadeus7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 05.08.2009
La mine nu merge subscriptia Premium - zice ca nu poate fi cumparata din aceasta aplicatie pe iphone si ipad

Edited by megafanro, 15 March 2018 - 01:43.


#81
Florin_Alex

Florin_Alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 611
  • Înscris: 14.12.2001
Merge doar de pe site. Cei de la Apple nu le mai permit sa platesti direct din aplicatie, am patit si eu la fel si asa am gasit raspunsul.

Edited by megafanro, 15 March 2018 - 01:43.


#82
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005
am avut si deezer si nu a fost ok ...calitate derulare...
dar spotify este ok ..am cont si este mult mai ok derulare piesa ..listele sunt mai ok .. vedem ce o sa fie

#83
queens_

queens_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 14.02.2018
A inceput si publicitatea pe alte website-uri in Romania.Attached File  IMG_20180314_094332.jpg   16.71K   58 downloads

#84
Andreixtreme2

Andreixtreme2

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 07.03.2018
Mi am facut cont premium, nu se compara cu Deezer  m am folosit de el aproape 3 ani ( prin abonamentul Orange) dar Spotify parca e altceva

#85
Edward1337

Edward1337

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 17.11.2016
Bagati niste playlist-uri.

#86
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,845
  • Înscris: 07.07.2009
Cardul de la BRD nu e acceptat? Enter a valid credit card number. Cardul e folosit și pentru Netflix + alte chestii.

#87
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,414
  • Înscris: 04.08.2010
Cardul BRD e Maestro, iar Spotify acceptă doar Visa, Mastercard şi încă unul parcă.

Spotify e foarte fain, dar mi se pare că ocupă foarte mult spaţiu. După 4 zile de premium, la mine ocupă deja 2,4 GB fără să-i dau să-mi salveze vreo melodie. I-am dat ştergere date, dar n-aş face asta la fiecare 3-4 zile...

#88
OriOn20

OriOn20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,678
  • Înscris: 07.04.2010
Eu am cont premium de 2 saptamani. E Spotify, nu mi-a inghetat nici o melodie, totul merge fluid si este previzibil.
A mers din prima plata fara probleme direct din aplicatie pe telefonul meu Android.
Plus ca am folosit si contul meu vechi care se pare ca era intact.


Trebuie sa incerc si eu chromecast sa vad daca merge. Nu l-am mai incercat de mult.

#89
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,343
  • Înscris: 01.09.2012
[ https://open.spotify.com/embed?uri=spotify:user:21udwq34u4n7qso3vubbafwcq:playlist:2vwsJZMX6ygKGDDZngkEWx - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Playlist-ul meu
Este in continua crestere


#90
RealZOD

RealZOD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 03.12.2013
Eu din prima zi am luat varianta premium pentru că deja având cont de ceva ani și folosind aplicația prin VPN, am vrut să am acces la toate funcțiile pe care nu le puteam accesa.
Așadar m-am mutat de pe Apple Music pe Spotify și am observat că puteam importa playlist-urile de pe iTunes, însă deja având o bibliotecă mare și aici nu a mai fost nevoie.
Selecția de playlist-uri de la ei este foarte mare și chiar te ajută să te trezești binedispus sau să adormi liniștit, dar și multe altele.
Calitatea sunetului este incredibilă și schimbarea între melodii este instantă oricât de slabă ar fi conexiunea mobilă.
Am instalat și aplicația de Smart TV care este foarte bine făcută pentru Samsung, iar faptul că aplicațiile indiferent de platformă sunt conectate instant și fără bătăi de cap, astfel încât comutarea lor fiind foarte ușoară, mă bucură mult și este un alt motiv pentru care mă bucur că am făcut mutarea pe premium.

Aș spune că o parte proastă pentru mine este că nu pot alege să descarc o melodie anume, în loc de un întreg playlist.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate