Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

asigurare telefon cumparat de pe pc garage.

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
lucifermorningstar

lucifermorningstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 07.11.2017
am cumparat telefon de pe site si am vrut sa cumpar si asigurare si nu aveam optiunea asta. unde pot sa fac asigurare ?

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Cred ca nu mai poti...

https://shopniac.ro/...fon-mobil-1884/

#3
lucifermorningstar

lucifermorningstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 07.11.2017
dar eu nu inteleg cum de nu are pc garage optiune sa asiguri telefonul . sau sa asiguri orice altceva. vorbim totusi de s8.

Edited by lucifermorningstar, 21 November 2017 - 11:38.


#4
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,186
  • Înscris: 27.06.2007

View Postlucifermorningstar, on 21 noiembrie 2017 - 11:38, said:

dar eu nu inteleg cum de nu are pc garage optiune sa asiguri telefonul . sau sa asiguri orice altceva. vorbim totusi de s8.
nu pc garage iti asigura telefonu, ci producatoru; in caz de iti fura telefonu sau ii spargi ecranu nu plateste pc garage sa iti schimbe telefonu, ci producatoru
pc garage e doar un intermediar, numai daca vrea producatoru sa activeze optiunea de asigurare atunci iti faci, daca nu..

#5
Griggson

Griggson

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 16.02.2015
Asigurare sa ce? De furt? De stricat?

#6
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,038
  • Înscris: 24.02.2006
de ce ai mai cumparat de la ei, daca nu ofera tot ce-ti doresti?

#7
lucifermorningstar

lucifermorningstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 07.11.2017
da. in caz de furt , avariat sau pierdut. sau eu stiu, ce o o acoperi asigurarea aia. cum e la Altex , mobile protect.  pai sunt dispus sa platesc asigurarea aia, dar nu vrea sa faca nici o companie . nici orange , nici vodafone nici telekom , daca nu am cumparat de la ei telefonul .

#8
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Dar de ce nu intrebi la PC Garage ?

Incearca sa ii faci un CASCO ... il declari ca Matiz S8 :D

Edited by exceswater, 21 November 2017 - 12:04.


#9
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,186
  • Înscris: 27.06.2007

View Postlucifermorningstar, on 21 noiembrie 2017 - 11:55, said:

da. in caz de furt , avariat sau pierdut. sau eu stiu, ce o o acoperi asigurarea aia. cum e la Altex , mobile protect.  pai sunt dispus sa platesc asigurarea aia, dar nu vrea sa faca nici o companie . nici orange , nici vodafone nici telekom , daca nu am cumparat de la ei telefonul .
ai citit macar regulamentu de la Altex? https://altex.ro/reg...-mobile-protect

Quote

Asigurarea este oferită de:
AmTrust International Underwriters Limited, o societate înregistrată în Irlanda și care este autorizată și sub controlul Băncii Centrale a Irlandei, fiind autorizată de Autoritatea Serviciilor Financiare să opereze în România în baza Libertății Serviciilor și inregistrată la această autoritate sub numărul 203014.
Polița dvs. este administrată de:
AmTrust International Underwriters Limited care a numit societatea Fandu Holdings Ltd, Cyprus. Toate întrebările legate de această poliță trebuie adresate (în limba română sau engleză) către Fandu Holdings Ltd la [email protected] sau prin poștă la Fandu Holdings Ltd în Zinonos Kitieos nr. 8, Kato Lakatamia P.C. 2322, Nicosia, Cyprus.

magazinu sau producatori inchie contracte cu firme specializate care ofera si vand asigurari;
daca magazinu si producatoru nu vor sa isi bata capu cu firme de asigurare nu ai ce sa le faci; vrei sa cumperi, bine; nu!? cauti in alta parte

Edited by STARTREK1, 21 November 2017 - 12:07.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate