Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Andra , vocea ei devine suparatoare?

- - - - -
  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#19
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017
Am pe undeva un autograf de la ea cand am prins-o la inghesuiala intre niste autocare parcate inaintea unui concert la mine in oras. Prin 2001 cred ca a fost. Mi-a scris ..."Cu drag, Andra". Era foarte frumoasa, si acuma e. Muzica ei nu-mi place ( eu sunt pe rock ) si m-a socat cu cine s-a maritat. In timp am realizat ca are IQ mic. In fine....

#20
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Pe langa astia toti par manelisti :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BqKdP6Mkl7s?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by JurasikMan, 09 November 2017 - 23:03.


#21
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,534
  • Înscris: 30.10.2003
Nu e suparatoare. Mai ales daca ai sansa sa nu o auzi deloc Posted Image

#22
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,396
  • Înscris: 06.02.2008

 ceanu1980, on 09 noiembrie 2017 - 22:40, said:

pai nu ne obliga nimeni sa o ascultam,vedem,mergem la concerte si totusi se face
atata timp cat are piese cu peste 100 mil. vizualizari cred ca tot e ceva de ea
Are o piesă sau doua peste suta de milioane de vizualizări. In rest se invarte pe la 10-30 de milioane. Dar nu despre asta e vorba. Nici asta nu înseamnă nimic. Tot promovarea este motivul. Când hituri ale istoriei muzicii au sute de mii sau câteva milioane si Gangman Style are trei miliarde îti dai seama că nu are nicio relevanta numărul de vizualizări sau likeuri. Porcăria aia de rahat Despacito are peste patru miliarde. Na relevanta. Se consumă muzică proastă precum fast food-ul.

Edited by caiuscorneliu, 10 November 2017 - 00:45.


#23
Jm3k3ritza

Jm3k3ritza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 02.11.2011
Singura melodie a ei care imi place este cea cu David Bisbal - Without you. In rest imi place de ea la Romanii au talent. Dar inca nu am inteles ce dracu a vazut la Maruta..

#24
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
In viata asta nu mi-e frica de cancer, razboi nuclear, moarte si alte prostioare pentru plangaciosi.


Mi-e frica de-o colaborare intre Andra si Smiley.
Femeia care a avut curajul sa puna mana pe penisul lui Maruta in duet cu o bila unsuroasa de smegma. Baba Vanga si Nostradamus au prezis ca asta va aduce sfarsitul lumii.

#25
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Nu stiu daca neaparat vocea cat faptul ca melodiile ei au decazut mult si au devenit suparatoare. Astea din ultimii ani sunt compuse de tristache ala de Whatsup, un tip deprimat si deprimant, cred.

Smiley ma enerveaza ca nu se mai tunde si nu se mai barbiereste, ce l-as baga cu forta la frizer. Imi vine mie sa ma raschetez cand il vad. Arata ca un boschetar.

 OpelAstra2002, on 09 noiembrie 2017 - 22:57, said:

Am pe undeva un autograf de la ea cand am prins-o la inghesuiala intre niste autocare parcate inaintea unui concert la mine in oras. Prin 2001 cred ca a fost. Mi-a scris ..."Cu drag, Andra". Era foarte frumoasa, si acuma e. Muzica ei nu-mi place ( eu sunt pe rock ) si m-a socat cu cine s-a maritat. In timp am realizat ca are IQ mic. In fine....
Unde exista sani mari (sau maricei ca la Andra), IQ-ul este mic. Posted Image

#26
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,396
  • Înscris: 06.02.2008


 OpelAstra2002, on 09 noiembrie 2017 - 22:57, said:

Andra". Era foarte frumoasa, si acuma e.

Hai mă! Nu frumoasă. Foarte frumoasă zici. Cel mult o fi drăguță sau n-o fi urâtă. Deși.. Na, gusturile..


#27
Skyspy

Skyspy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 02.09.2017

 Neaceasca85, on 10 noiembrie 2017 - 02:01, said:

,

Unde exista sani mari (sau maricei ca la Andra), IQ-ul este mic. Posted Image

Am o cunostinta care i-a fost profesoara de engleza la generala.Zicea ca nu se lipeste de ea engleza nici macar de 1mm.Am prins-o de cateva ori cantand la restaurant in Turda cu trupa lu tac-so.Canta foarte frumos la varsta aia 14-15 ani.Pana la urma se pare ca a reusit sa prinda ceva engleza poate cu cantatul la promter ca la karaoke.Pacat ca pana la urma isi arata adevarata "valoare".

#28
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014
Daca Pavarotti s-ar fi nascut in Oltenia cred ca pana la urma era fortat de imprejurari sa cante si el manele, sau taraf daca e din Bucuresti.

#29
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,161
  • Înscris: 15.05.2008
cum gusturile nu se discuta,no, mie inca imi place

Edited by ceanu1980, 10 November 2017 - 07:43.


#30
Erwin_Rommel

Erwin_Rommel

    Titlul membrului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,499
  • Înscris: 17.04.2017

 rosix, on 09 noiembrie 2017 - 22:04, said:

Te inseli. La inceputul carierei chiar avea o voce ok.  Uite aici semi-maneaua cu care s-a lansat in 2001:

Banuiam ca Handra asta e t iganca gabora, mai ales dupa numele de fata ''Mihai'', in Transilvania, dar dupa videoclipul asta, mai exact chiar dupa previzualizare trag concluzia ca este t iganca romanizata si isi ascunde trasaturile bronzate pe sub tencuieli de machiaje. Scarbos.

O mai gasit si un oltean roman ratacit, ce-o fi zis el...daca se insoara cu asta poate reinvie Happy Hour.
Acum au doua corcituri nascute, doamne ce jmecheri sunt t iganii astia ca se albesc din generatie in generatie.

Edited by Erwin_Rommel, 10 November 2017 - 08:43.


#31
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Că  vă place sau nu, Andra tot vocea feminină numărul 1 rămâne.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HqldfUqnqQk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#32
johnsmith07

johnsmith07

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 621
  • Înscris: 24.10.2014
acum o ascult la readio si abia astept sa se termine melodia!!!!

Edited by johnsmith07, 10 November 2017 - 09:16.


#33
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Fiind cu radacini rrrrome, evident ca s-a maritat cu Mamarutza care si el e bronzat de la Targu-Jiu Meteor. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 10 November 2017 - 09:59.


#34
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012

 Neaceasca85, on 10 noiembrie 2017 - 02:01, said:


Smiley ma enerveaza ca nu se mai tunde si nu se mai barbiereste, ce l-as baga cu forta la frizer. Imi vine mie sa ma raschetez cand il vad. Arata ca un boschetar.


Ca tot ziceati de Smiley, o noua melodie care dupa parerea mea este mai buna decat ce a scos in ultimul timp
https://youtu.be/oCNRiaLOB5w?t=2m30s

#35
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

 YourFan, on 09 noiembrie 2017 - 22:19, said:

Macar e mai buna ca a Deliei!


Dar Delia e mai buna ca ea si arata mai bine la corp Posted Image Posted Image Posted Image

#36
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012

 TruculMagic, on 10 noiembrie 2017 - 17:52, said:



Dar Delia e mai buna ca ea si arata mai bine la corp Posted Image Posted Image Posted Image

Si totusi Delia este mai batrana ca Andra :D
Oricum are si Andra niste tinute de o imbatranesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate