Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

LG G3 se restarteaza si ii scade brusc bateria

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
LoveAtFirstBite

LoveAtFirstBite

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 09.04.2009
Am un LG G3 de 1 an si 5 luni care azi a inceput sa faca niste figuri nemaiintalnite pana acum... :( Se restarteaza cand ii vine, incomplet ca sa zic asa, pentru ca nu o ia de la inceput, cu PIN si tot, ci doar apare sigla LG. Ii si scade brusc bateria foarte mult, fara sa fac nimic, de la 75 la 45 si apoi la 18% in cateva minute. Si mai ciudat e ca atunci cand am vazut ca a ajuns la 18%, s-a "restartat" din nou si cand s-a deschis ecranul obisnuit era la 42%...
Am fost pe fuga la un service, unde mi-a spus ca e o problema des intalnita la LG-uri si ar fi primul semn ca e pe duca si ar trebui alt telefon, preferabil Samsung. De aceea nici nu i-a facut nimic, a zis ca nu ar fi o solutie rentabila pe termen lung.
Asa sa fie, voi ce spuneti? Mersi mult!

#2
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008
LG sunt renumite pentru defecțiuni placă de bază! Dacă mai ai garanție, du-l la reparat, nu, mai bine iei alt telefon!

#3
Anonymous1986

Anonymous1986

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,382
  • Înscris: 03.03.2016
Bateria e, asta am pățit și eu

#4
redman76

redman76

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 18.04.2008
Schimba bateria, mie mi a facut niste figuri de mi venea sa dau cu el de pereti si asta doar intr o aplicatie... Alta baterie, asta e rezolvarea!!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate