Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Pana unde se va ajunge cu feminismul?

- - - - -
  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#55
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View PostYourFan, on 20 octombrie 2017 - 18:58, said:

Deci sa inteleg ca-i asistata ''social'' Posted Image

la vreo 7000 lei lunar... da... si e o grasa. s-a intamplat, s-a intamplat.
sper macar ca e totusi , copilul lui

#56
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
vimann - Initiatorul scrie despre ce vedem cu toti, doar ca noi avem o situatie mai ok financiara, adica sa fiu eu ala imoral ca m-am dus la dame de companie sau ca am constatat ca majoritatea damelor de companie sunt mult peste femeile obisnuite, casnice, astea care isi asteapta alesul pe facebook.

althea - Si partea 2, vorbim de divort? Femeile nu au stare, se trezesc prin alt pat si etc...

Sa fim cinstiti si sa o zicem ca lucrurile au scapat de sub control pe partea de relatie, materialism si etc...
Eu din cauza asta nu am facebook personal, nu vreau sa ma trezesc ca raman undeva salvate cuvinte libidinoase, acum fiind pe o arie care nu este SL, nu pot sa zic cam ce lucruri vreau eu de la femeie, adica sunt dispus sa platesc, dar si femeia trebuie sa faca lucruri placute.
Cand plec de pe lumea asta vreau sa o fac asa cu un zambet pe buze ca am perversionat femeia, ca am negociat curve asiatice tarife cu curve asiatice, ca am facut sex(deh ba, arie care nu este SL, nu pot sa zic F...t) cu asiatice, cu rromci spalate, cu romance, cu moldovence parca antrenate pentru oral adanc, cu oltence cu dormeza mai mare ca peluza.

Sunt barbat, sunt tampit, pe ce altceva sa cheltui bani daca nu pe sex, daca nu pe comparatia asta, daca nu atunci cand zambesc cand ma gandesc ca rromcile au pasarica rosie spre mov.
Mulatre bifat.

Si in viata reala inca sunt un baiat familist, dar cardul sta la mine.

Edited by Argent, 20 October 2017 - 19:05.


#57
DJPocaitul

DJPocaitul

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,778
  • Înscris: 17.09.2014
Femeile din ziua de azi CER PREA MULT de la sexul opus ! Punct.

#58
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postflp014, on 20 octombrie 2017 - 19:00, said:

@fguy, aam citit articolul dar tot nu am vazut unde scrie ceva de omorat 2 mil de copii...

Mai cauta informatii si singur, singurel! Nu am timp sa caut pt. altii.

Daca nu  , nu crede si gata.

Si oricum trebuie sa corelezi, pt. ca multi ISTORICI sunt niste FUTUTI in cap. Cum e cazul lui "Stefan cel Mare" ... mare spaima a turcilor... El defapt, ruda cu sultanul si platitor de biruri.

Stalin a ucis milioane prin infometare si in UCRAINA Si BASARABIA. Ingropau oameni de vii pt. ca vroiau sa primeasca o paine gratis.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XTjO_GzP-vs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

La urma pe strazile din Rusia, in special erau multi copii boschetari. Lui Stalin nu i-a placut acest aspect.A ordonat sa fie impuscati. Dar trebuie sa corelezi asta ca cei mai multi orfani erau din cauza ca femeile nu aveau sot, si traiau in conditii mizere. Stalin fiind cel care a incercat la maxim sa impuna casatoria.

Si in USA au fost altii care au impus casatoria si sanctiuni dure pt. barbatii care incerca sa plece sa futa pe alta. Femeile nu aveau drept de munca, iar barbatul care pleaca platea alimony , lasa caa femeii , pensie de intretinere.

Edited by fguy, 20 October 2017 - 19:10.


#59
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017

View PostDJPocaitul, on 20 octombrie 2017 - 19:05, said:

Femeile din ziua de azi CER PREA MULT de la sexul opus ! Punct.
Tinere prieten roman, femeile vor TOTUL de la sexul opus, vor ca tu sa le bagi la scoala de soFAt, vor sa le bagi la job, vor sa le dai cardul pe mana, vor totul!
SI ce dau? Un oral, un sex normal si daca ai noroc ceva sex anal, o bagi si tu la zi de sarbatoare pe partea din dos, asa usurel si unsa cu gel intim ca este o doamna.

#60
Ahasverus

Ahasverus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,360
  • Înscris: 22.10.2006
Initiatorul s-a saturat de laba ca ursul de ghinda, apoi de nervi ca si curvele sunt scumpe, isi revarsa naduful pe forum.

Daca esti asa bazat, fa rost de casa si masina inainte de casatorie; acele bunuri nu se impart la partaj.

Toate fohmeile is curve, iar sarmanii Fat Frumosi au descoperit ca ejacularea precoce nu e un mit, iar femeia nu mai cade closca dupa primul scuipat din greseala, apoi devine sclava in casa.

Din pacate pre multi dintre voi vedeti femeia ca pe un personaj inferior, pe langa casa barbatului; schimbarea situatiei dovedeste de fapt cat de nepregatiti sunteti.

Am trait prin doua casnicii; abia la a doua mi-am dat seama cat de mult munceste femeia, iar noi barbatii luam multe chestii 4 free.

La cata frustrare sexuala e pe topicul asta, ma uit cu suspiciune sa nu fie tastatura murdara...

Edited by Ahasverus, 20 October 2017 - 19:16.


#61
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Si acum nu mai trăiesti prin căsnicie ?

#62
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Sa fiu scuzat dar ma uitam pe google sa observ ce dame de companie gasesc la liber, am ajuns la concluzia antica ca damele de companie sunt mai ieftine ca scosul in orasal unei tipei de pe facebook.
100 de lei partida de sex, nu comenteaza, nu te intreaba ce salariu ai, nu te intreaba de ce nu ai masina, de ce nu ai masina AIA, nu te intreaba ce ganduri de viitor ai, iubire pura.

[ https://media.publi24.ro/extralarge/20171019/0932/473ffa66dd37e7bcb3b9eb427a8ad0be.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#63
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Păi cam tot ce e frumos si mai far de minte din tara asta s o făcut dame de companie...cum drac să nu găsesti ?!

#64
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View PostAhasverus, on 20 octombrie 2017 - 19:15, said:

Daca esti asa bazat, fa rost de casa si masina inainte de casatorie; acele bunuri nu se impart la partaj.


Fals. Risti sa imparti, ti-am explicat cum sta treaba. Se fac 2-3 renovari in casa, si oricum daca aceea casa costa 50 000, va fi evaluaa pe la 35 000 in bataie de joc.



Gandeste-te ca ce ar inseamna ca sa fii intr-o casa ca asta:
[ http://vremeanoua.ro/wp-content/uploads/2014/06/Husi-casa-daramata-3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://i1.wp.com/vranceamedia.ro/wp-content/uploads/2015/03/BLITZ-casa-daramata-de-vanzare.jpg?resize=750%2C423 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

dar s-o renovezi pe bani comui. Noua casa, nu va mai fi vechea casa. Corect? Vorbim de o "alta casa".


Acuma si un apartament renovat primeste valoare. 2-3 renovari si judecatorul decide ca culmea, nu mai e apartamentul tau. Va zice ca e doar 30% al tau, apoi daca costa 50 000 euro, ti-l va evalua la 35 000 , si o las pe nevasta in el.

Tu platesti pensie alimentara, si ea iti plateste rate la apartamentul tau , asa cum va putea.

View PostArgent, on 20 octombrie 2017 - 19:19, said:

Sa fiu scuzat dar ma uitam pe google sa observ ce dame de companie gasesc la liber, am ajuns la concluzia antica ca damele de companie sunt mai ieftine ca scosul in orasal unei tipei de pe facebook.
100 de lei partida de sex, nu comenteaza, nu te intreaba ce salariu ai, nu te intreaba de ce nu ai masina, de ce nu ai masina AIA, nu te intreaba ce ganduri de viitor ai, iubire pura.

[ https://media.publi24.ro/extralarge/20171019/0932/473ffa66dd37e7bcb3b9eb427a8ad0be.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Da,si eu ma mir ca cu 80 lei pot fxx o femeie cum nu am fxx in viata mea. Cum cu ce ma chinuiam eu prin cluburi, costa doar 50 lei.

View PostAhasverus, on 20 octombrie 2017 - 19:15, said:


Am trait prin doua casnicii; abia la a doua mi-am dat seama cat de mult munceste femeia, iar noi barbatii luam multe chestii 4 free.



?!?

Edited by fguy, 20 October 2017 - 19:27.


#65
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,892
  • Înscris: 20.10.2015
Sunteti niste tristi!

#66
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Nu are rost sa calculam cat te costa sa scoti in oras o pitipoanca de pe facebook ca depinde de oras si ce vise ciudate ai tu, unde vrei sa o duci, dar te costa de 2-3 ori mai scump ca la curve. Si vorba aia... faci tu sex cu una de pe facebook din prima seara.
Deci femeile sa zica Mc ca s-a inventat facebook si pot sa vada acolo tot istoricul financiar al barbatului si daca se trage dintr-o familie bogata.
Deci barbatul sa zica Mc ca s-a inventat facebook si damele de companie si au acolo tot meniu cu tarif si mult mai ieftin ca alea de pe facebook.

#67
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017
Initiatorul are dreptate, majoritatea femeilor sunt materialiste, acum ca mai exista si exceptii, nu neg.

Edited by sSorsy, 20 October 2017 - 19:51.


#68
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
Bine ai venit printre noi americanule :)

Ia zi americanule la tine cum e cu feminismu asta ??

#69
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Va rog sa va reamintiti ca aceasta este o arie de stiinta si sa va revizuiti limbajul!
Urmatoarele posturi care se vor abate de la regulamentul forumului si al ariei sau care ignora specificul acestui subforum vor fi eliminate. Este posibil sa se acorde si sanctiuni.

#70
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Concluzia(soluția):
Legalizarea prostituției.

#71
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,727
  • Înscris: 06.07.2005

View PostYourFan, on 20 octombrie 2017 - 18:58, said:

vina este a lui pentru ca nu a stiut sa aleaga femeia potrivita!
Gasesti pe toate drumurile.

View Postalthea, on 20 octombrie 2017 - 18:55, said:

Iar dacă e problema ta e problema tuturor. Cam așa cu apocalipsa asta feministă.
Asa putem extrapola: imigrantii din Siria, topirea calotei glaciare, etc.
Pana la urma e o problema cu publicul-tinta. Daca vom avea vreodata miscare MGTOW, macar atunci discutiile nu vor fi purtate cu persoane care nu au nimic in comun cu subiectul.

Ma gandeam azi, are Romania barbati buni de urmat ca model ? Nu oameni specializati intr-un domeniu si incompetenti in alte aspecte ale vietii. Cineva "complet".
Nu imi vine nimeni in minte. Papagalii sunt in frunte la tv si in articole. Vrei sa fii barbat si...nu stii cum.

#72
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011

View Postfguy, on 20 octombrie 2017 - 16:44, said:

Barbatii isi dau rand pe rand seama ca pana si casatoria a ajuns o prostie. Sansa de divort 50%, femeia ramane cu apartamentul, tu cu ratele.
Libertatea sexuala , dorita de femei , a facut ca 10-20% dintre barbati sa primeasca sex peste limita in timp ce de 80-90 sunt umiliti ca primesc sex ca nu au caracter sau nu stiu sa vorbeasca cu o fata.
E un fel de forma de manipulare, unde esti injosit  daca arati banal dar  "futalaul" este laudat si incurajat.


Copii nu se mai nasc. Europa si USA are o demografie in declin total. Se important tot felul de imigranti musulamni intr-o disperare totala de-a avea pe cineva care sa plateaca pensiile.

In multe tari (inclusiv Romania) s-a ajuns ca barbatii sa se casatoreasca in medie la 32-35 de ani de prima data. Sansa de divort 50% + , divort introdus in 80% din cazuri de catre femeie, singurele care au  de profitat dupa urma unei divort: de la casa, pana la libertate sexuala iar si multi lingai care vor implora dupa pasarica aia expirata.


Mofturile femeilor de nedrescris. Sa arate cat mai bine baiatul. Nu conteaza ca fata e handicapata tot unul de 10 fred ca trebuie s-o sexeze. Apare unul de nota 8 , iar ea e de nota 2? Il umileste!

Barbatii ajung sa dea mii de like-uri pana si la babe de 40-50 ani, casatorite, cu copii ... asa ca poate poate "Fraieresc pe una"

https://www.facebook...&type=3
https://www.facebook...100009517902835

Vb de manelari, parveniti , barbati fara experienta(se scuza pana la o anumita varsta) sau barbati parveniti, manelari si cu 4 clase.

Da-mi mie mie una din aia descrisa de tine, e ca inexistenta.Pleava a societatii.

Intr-un final, vor ajunge si ele(alea inclupate in postare) la 50 de ani si fara rost pe lume.Regula de aur: beleste ochii nu doar la cur si tate.

Edited by ionutz_joe2009, 20 October 2017 - 20:09.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate