Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Pana unde se va ajunge cu feminismul?

- - - - -
  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#73
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View PostTestosteron, on 20 octombrie 2017 - 18:42, said:

Si ce te bate pe tine grija? Ia-ti masurile pe care le crezi de cuvinta ca o consecinta la ceea ce ai scris si cu asta basta. Pari a fi baiat destept de altfel, ai grija sa nu fii prost.


Ei nici chiar asa, o laba ai intotdeauna la indemana....

Lucrezi pt. 5000 USD pe luna, 750 pensia , 750 asigurarea medicala, 2000 chiria , 500 utilizatile, 500 rata la masina...
nu vei innebuni ?

View Postionutz_joe2009, on 20 octombrie 2017 - 20:02, said:

Vb de manelari, parveniti , barbati fara experienta(se scuza pana la o anumita varsta) sau barbati parveniti, manelari si cu 4 clase.

Da-mi mie mie una din aia descrisa de tine, e ca inexistenta.Pleava a societatii.

Intr-un final, vor ajunge si ele(alea inclupate in postare) la 50 de ani si fara rost pe lume.Regula de aur: beleste ochii nu doar la cur si tate.

TI-am dat:

https://www.facebook...&type=3
https://www.facebook...&type=3

Se pare ca desi ajung la 50 , 60, 65 de ani tot tzuca-te in cur si cautate sunt. Chiar daca poarta verigheta pe deget.

#74
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Este doar treaba/pbl lor.Vezi ca alea de 50 si fara rost sunt si mai defecte.Trag pe ultima suta, le curg bale.

Edited by ionutz_joe2009, 20 October 2017 - 20:23.


#75
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postionutz_joe2009, on 20 octombrie 2017 - 20:22, said:

Este doar treaba/pbl lor.Vezi ca alea de 50 si fara rost sunt si mai defecte.Trag pe ultima suta, le curg bale.

Dar refuza 10,000 barbati anual si se simt bine, frumoase, etc. rad de fiecare daca cand refuza si se simt bine.

#76
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Da, da...ai informatii eronate.

Edited by ionutz_joe2009, 20 October 2017 - 20:29.


#77
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Eu nu ma dau moralist si nu sunt, m-am mai culcat cu nevestele altora, stiu ca femeile au niste nevoi care trebuie umplute. atat.

Ca barbat am un fix, fara masturbare, chestia asta a inceput in urma cu cativa ani cand ma uitam la un video no fap, am inteles logica din spatele la fara masturbare, cand sexul costa asa de putin si te motiveaza, de ce ca barbat trecut de 30 de ani sa stai singur in fata unui tv si sa ti-o freci singur?
Deci regula barbateasca este fara complimentat femei pe facebook si fara adaugat femei straine pe facebook. atat.

Alte lucruri nu am invatat despre femei in 30 si ceva de ani de viata, am fost indragostit, am iubit, nu o sa va vorbesc despre odrasle cu asa de multa iubire ca, ca barbat copilul este inca un catelus care trebuie plimbat, schimbat si nevasta cere bani pentru el, la divort sigur pleca cu el.
Deci dragostea pura a fost pana prin 1999.

#78
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Si cand dai de nebunul care afla, femeia are telefonul monitorizat, pc-ul, infiltrati...dai de shaolinul ala si vezi mii de femei maritate :)).Fiecare cu riscul implicat :))Ii bati cap in cap pana faci unu din doi.

Edited by ionutz_joe2009, 20 October 2017 - 20:43.


#79
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postvimann, on 20 octombrie 2017 - 20:00, said:

Daca vom avea vreodata miscare MGTOW, macar atunci discutiile nu vor fi purtate cu persoane care nu au nimic in comun cu subiectul.

Da, avem nevoie de MGTOW pt. ca avem o populatie de barbati nu cunosc femeia moderna. Mai mult ei sunt indoctrinati doar cu clipuri de seductie de Taher, si Pera Novacovici in special.
Cei mai multi MGTOW de top din USA au fost inainte PUA.

MGTOW in USA a exploadat, sunt milioane... au ajuns la milioane anul acesta.


View Postvimann, on 20 octombrie 2017 - 20:00, said:

Ma gandeam azi, are Romania barbati buni de urmat ca model ? Nu oameni specializati intr-un domeniu si incompetenti in alte aspecte ale vietii. Cineva "complet".
Nu imi vine nimeni in minte. Papagalii sunt in frunte la tv si in articole. Vrei sa fii barbat si...nu stii cum.

Dar femei? ce femei sunt? oameni de top nu prea sunt nicaieri in lume, crede-ma.

Suntem de milioane de ani ca specie prin zona, si a durat milioane de ani ca cineva sa faca avionul, becul , calculatorul, telefonul, trenul....

Toate invetiile majore le poti scrie pe o coala A4, nu prea sunt genii. Adica dracu, suntem 7 miliarde si cine stie cate zeci de miliarde am fost in total decand exitam, si nu avem miliarde de invetii.

Mare majoritate a oamenilor duc o viata banala. Lucreaza, platesc rata, mananca , dorm.  Ce ai facut azi? Te-ai batut cu extraterestrii sa salvezi galaxia? Viata omului pe pamant e una banala.

View Postvimann, on 20 octombrie 2017 - 20:00, said:

Daca vom avea vreodata miscare MGTOW, macar atunci discutiile nu vor fi purtate cu persoane care nu au nimic in comun cu subiectul.

Da, avem nevoie de MGTOW pt. ca avem o populatie de barbati nu cunosc femeia moderna. Mai mult ei sunt indoctrinati doar cu clipuri de seductie de Taher, si Pera Novacovici in special.
Cei mai multi MGTOW de top din USA au fost inainte PUA.

MGTOW in USA a exploadat, sunt milioane... au ajuns la milioane anul acesta.


View Postvimann, on 20 octombrie 2017 - 20:00, said:

Ma gandeam azi, are Romania barbati buni de urmat ca model ? Nu oameni specializati intr-un domeniu si incompetenti in alte aspecte ale vietii. Cineva "complet".
Nu imi vine nimeni in minte. Papagalii sunt in frunte la tv si in articole. Vrei sa fii barbat si...nu stii cum.

Dar femei? ce femei sunt? oameni de top nu prea sunt nicaieri in lume, crede-ma.

Suntem de milioane de ani ca specie prin zona, si a durat milioane de ani ca cineva sa faca avionul, becul , calculatorul, telefonul, trenul....

Toate invetiile majore le poti scrie pe o coala A4, nu prea sunt genii. Adica dracu, suntem 7 miliarde si cine stie cate zeci de miliarde am fost in total decand exitam, si nu avem miliarde de invetii.

Mare majoritate a oamenilor duc o viata banala. Lucreaza, platesc rata, mananca , dorm.  Ce ai facut azi? Te-ai batut cu extraterestrii sa salvezi galaxia? Viata omului pe pamant e una banala.

View Postionutz_joe2009, on 20 octombrie 2017 - 20:28, said:

Da, da...ai informatii eronate.

Poi eu ma uit la ele pe facebook , si vad cum se leaga acolo cateva mii de ele.

#80
kosmin90

kosmin90

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,644
  • Înscris: 21.06.2007

View PostASCENDED, on 20 octombrie 2017 - 19:52, said:

Concluzia(soluția):
Legalizarea prostituției.

Multe chestii numai de bine cu asta, ba' chiar ar aduce si bani la stat.

#81
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View Postionutz_joe2009, on 20 octombrie 2017 - 20:41, said:

Si cand dai de nebunul care afla, femeia are telefonul monitorizat, pc-ul, infiltrati...dai de shaolinul ala si vezi mii de femei maritate Posted Image).Fiecare cu riscul implicat Posted Image)Ii bati cap in cap pana faci unu din doi.

Chiar vorbeam cu un amic cum de sotii unora ca asta:  https://www.facebook...&type=3
nu iau nici un fel de masura...

#82
ionutz_joe2009

ionutz_joe2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,034
  • Înscris: 26.01.2011
Nu m-am uitat la link, uneori obiectele pot fi mai aproape decat par.Depinde de barbat , cat lasa "latul" intentionat , poate ca probeaza, poate ca vrea sa fie sigur si nu cunoaste alte metode.Ies din discutie.

Legat de Fb, am si eu momente cand vreau sa induc in eroare, sa glumesc..Rare momentele, pt mine fb e o gluma si cam atat, nu prea folosesc.Eee...acum...e bun pt sri.

Edited by ionutz_joe2009, 20 October 2017 - 21:45.


#83
getmorefun

getmorefun

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 20.10.2017
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CqOYYR1-chc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#84
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015
Altul care se sinucide.

http://www.bihon.ro/...t-nunta/1918242

#85
Cossta

Cossta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 17.07.2012

View Postfguy, on 20 octombrie 2017 - 22:27, said:

Sunt si alte aspecte pe care ii imping pe oameni la treburi de genu'. Cum ar fi stime de sine, implinirile sau realizarile si peste astea daca ai mentalitatea ca "o sa vorbeasca gura satului de mine ca n-am fost implinit...", oricum trebuie sa fii si echilibrat psihic. Acum te intreb, ai nevoie de o relatie ca sa fii fericit ? de copii ? de lucruri materiale ? Daca ai ce fxte bine, daca nu, nu. Nu te plangi. Oamenii te cauta dupa ce poti tu sa le oferi, continui sa te perfectionezi in toate si o sa te caute si oamenii.

#86
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,907
  • Înscris: 27.01.2016

View Postfguy, on 20 octombrie 2017 - 20:20, said:


Lucrezi pt. 5000 USD pe luna, 750 pensia , 750 asigurarea medicala, 2000 chiria , 500 utilizatile, 500 rata la masina...
nu vei innebuni ?

Daca esti baiat destept te vei descurca in orice situatie. Doar fraierii isi leaga n lanturi de gat si pe urma se plang ca-s impovarati....

#87
fguy

fguy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 19.10.2015

View PostTestosteron, on 21 octombrie 2017 - 04:20, said:

Daca esti baiat destept te vei descurca in orice situatie. Doar fraierii isi leaga n lanturi de gat si pe urma se plang ca-s impovarati....

Majoritatea oamenilor nu sunt destepti. Mereu aia multi s-au raculat cand le-a ajuns cutitul la os.

#88
_-AppleS-_

_-AppleS-_

    ✮✮✮✮✮✮✮✮

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,512
  • Înscris: 09.07.2014
[ https://metrouk2.files.wordpress.com/2017/06/pri_419552862.jpg?w=748&h=420&crop=1 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#89
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postvimann, on 20 octombrie 2017 - 20:00, said:

Ma gandeam azi, are Romania barbati buni de urmat ca model ? Nu oameni specializati intr-un domeniu si incompetenti in alte aspecte ale vietii. Cineva "complet".
Nu imi vine nimeni in minte. Papagalii sunt in frunte la tv si in articole. Vrei sa fii barbat si...nu stii cum.
Complet nu gasesti niciunde in lume, nu doar in Romania.

Dar sunt o gramada de exemple, de oameni de succes, de oameni buni in diferite domenii, care au inovat, care si-au deschis afaceri, care fac si produc diverse pentru ei si societate, dar care, evident, nu sunt promovati pentru ca nu produc audienta. Acestia nu ies in fata, poate la alegerea lor, si se vorbeste rar despre ei.

Edited by MembruAnonim, 21 October 2017 - 11:46.


#90
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006

View Postfguy, on 20 octombrie 2017 - 21:02, said:


Suntem de milioane de ani ca specie prin zona, si a durat milioane de ani ca cineva sa faca avionul, becul , calculatorul, telefonul, trenul....
Nu
Doar 2oo ani. Restul....dark-age susținutã de religii.
Omul fãrã învãțãturã devine cel mai prost animal.
Feminismul probabil încearcã sã învețe ceva....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate