Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Vecini recalcitranti

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,524
  • Înscris: 05.06.2009
tatal tau sa se duca cu fratele tau, la medic, sa obtina certificat medico-legal - pentru acea taietura/rana produsa de tabla. apoi sa depuna plangere la politie. eventual, daca au asistat si alte persoane la incident, intrebati-le daca sunt dispuse sa fie martori, sa declare ce s-a intamplat.
individul acela daca are o problema cu copiii, trebuia fie sa le explice cu frumosul sa plece sa se joace in alta parte, fie sa discute cu parintii acestora, nu sa se apuce sa arunce cu pietre si table in ei, ca-l poate nenoroci pe viata pe unul dintre copii si poate sa faca si puscarie pe chestia asta.
iar pe viitor copiii respectivi sa evite cu orice pret casa vecinului si zona invecinata.

#38
camsonat

camsonat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,194
  • Înscris: 09.01.2008
Aloooo... unde naiba ati crescut? De cand lumea strada e loc de joaca pt copiii de peste tot. Si unde vreti sa ajunga stand doar in curte si jucandu-se in liniste? La balamuc va spun eu. Ce usor ati uitat de unde veniti. Specia asta merita sa dispara. Sunt cumva parcuri intretinute la fiecare 2 Km? Nu cred, asa ca cheia de gat si valea pe strada "la copii". Noi asa am crescut si nu stiu pe nimeni sa fi ajuns sa mature strada asa cum se sugereaza mai in spate.

#39
vio1971

vio1971

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 757
  • Înscris: 30.11.2016
normal daca toate scolile sunt sigilate ,copilu nu mai are unde bate turca
placerea suprema era batutu mingii in curtea scolii si tenisul la perete pe vremea mea

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate