Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

ce stiti despre auto reimport ?

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#91
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View Post_Smiley_, on 14 septembrie 2017 - 18:48, said:

daca stii tu astea atat de bine, atunci ce rost mai are sa intrebi si pe altii? mergi si cumpara.

1. nu stiu atat de bine.
2. nu este nevoie sa mergi, se face online si platesti la livrare.

tocmai mi-a scris prietenul din nemtia ca da, dealerii pot sa ti-o trimita in Romania, urmeaza sa gasim un cost (deci nu este nevoie de mers acolo).
astept reactia oficiala din Romania.

#92
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009
nu am mai scris pe subiectual acesta.
pana la urma am luat Noul Tiguan Highline 2,0, TSI, DSG, 4Mot, 220 CP/162 KW, 4 usi, EU6 din Romania.
ce ofereau cativa dealeri din Germania (cu foarte bune referinte verificate de un prieten de acolo) era cu 2000 euro mai ieftin, dar tinand cont ca trebuia mers acolo, cazat, venit inapoi, etc diferenta era acoperita si ajungeam la aceiasi bani. am observat ca cei din sud-vestul germaniei lucrau masiv cu francezi, dar distanta pana in franta este ceva mai mica decat cea pana in Romania.
nemtii ofereau comfort line cu 2 ani garantie VW si masinile veneau din Ungaria si Polonia. nu se accepta nici o tocmeala.
numai bine tuturor.

Edited by avenirv, 25 March 2018 - 11:09.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate