Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Clinica Privata de Chirurgie Oro-Maxilo-Faciala?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
AnonymousUser039

AnonymousUser039

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.09.2017
Buna ziua,


Imi puteti recomanda, va rog frumos, o clinica privata de Chirurgie Maxilo-Faciala din Bucuresti(in special), Cluj sau Sibiu?

Ce imi puteti spune despre Regina Maria si MedLife?  A avut careva vreo experienta(placuta/neplacuta) la una dintre clinicile respective?

Se pot face operatii dificile care necesita un eventual LeFort, implant de os maxilar,etc. la clinicile respective?  Se fac operatii dificile de despicaturi labio-palatine la adulti in clinicile respective?

Daca nu, ce alte clinici private din orasele mentionate mai sus imi puteti recomanda?

Am cautat online si l-am gasit pe domnul doctor Viorel Ibric Cioranu .  Ce imi puteti spune despre dansul?  A avut vreun caz de malpraxis?  

Care credeti ca ar fi o alegere mai buna  -- O clinica Privata sau una de stat?

cu toate stirile aparute pe tv despre malpraxis, clinicile de stat par o alegere mai proasta.

#2
ZIGZAG20

ZIGZAG20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,971
  • Înscris: 20.04.2013
Daca o luam dupa top-ul spitalelor din RO cei de la Medlife sunt pe primul loc .Privat stat depinde.Privatul e mai la zi cu echipamentele medicale ca cei de la stat.Cat despre operatia ce zici tu,dute la clinica si intreaba .

#3
goodvibes

goodvibes

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.09.2017
Dr Viorel Ibric de la clinica Regina Maria. Nu o sa regreti! ;)

#4
AnonymousUser039

AnonymousUser039

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.09.2017

 goodvibes, on 06 septembrie 2017 - 16:48, said:

Dr Viorel Ibric de la clinica Regina Maria. Nu o sa regreti! Posted Image
Ai for operat sau cunosti pe cineva care s-a operat la el?

#5
vasiledinvecini

vasiledinvecini

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.03.2020

 AnonymousUser039, on 09 septembrie 2017 - 18:51, said:

Ai for operat sau cunosti pe cineva care s-a operat la el?

domnul Ibric isi foloseste pacientii pe post de cobai pentru baiatul dansului care vrea sa urmeze aceeasi meserie. baiatul face parte din echipa de operatie dar responsabilitatile fiecaruia nu sunt bine definite. se pare ca baiatul opereaza si nu Ibric Viorel. In cazul meu nici macar cusaturile operatiei nu au fost corect executate iar taietura a ramas deschisa mai mult de o luna de zile. Operatia nu a fost corecta si am refacut-o la un medic serios. daca stiti ce inseamna o operatie puteti intelege ca am fost chiar bland cu aceasta caracterizare

#6
vasiledinvecini

vasiledinvecini

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 04.03.2020

 vasiledinvecini, on 04 martie 2020 - 05:04, said:



domnul Ibric isi foloseste pacientii pe post de cobai pentru baiatul dansului care vrea sa urmeze aceeasi meserie. baiatul face parte din echipa de operatie dar responsabilitatile fiecaruia nu sunt bine definite. se pare ca baiatul opereaza si nu Ibric Viorel. In cazul meu nici macar cusaturile operatiei nu au fost corect executate iar taietura a ramas deschisa mai mult de o luna de zile. Operatia nu a fost corecta si am refacut-o la un medic serios. daca stiti ce inseamna o operatie puteti intelege ca am fost chiar bland cu aceasta caracterizare

Da, este un caz real

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate