Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

Xiaomi Mi A1

* * * * * 22 votes
  • Please log in to reply
9596 replies to this topic

#9595
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Intr-adevar, lipseste aceasta functionalitate.
Am un Mi A1 ca telefon de backup.

#9596
xwildmanx

xwildmanx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 12.05.2009
Mă credeți sau nu - are mai puțină importanță
Am uitat în sertar timp de mai bine de doi ani telefonul - îmi luasem altul și pe ăsta îl voiam ca telefon de rezervă
În sertarul respectiv nu umblu prea des - să zicem o dată sau cel mult de două ori pe lună
De câte ori îl mai vedeam credeam că e închis total , pus la naftalină
Ieri l-am deschis și maare mi-a fost mirarea când am văzut că nu era închis , ci era în stand by . Eu doar îi scosesem cartela și l-am pus în sertar .
Ei bine , după mai bine de doi ani de sertar mai avea 4% baterie ��
De necrezut


#9597
FeDaYin

FeDaYin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,671
  • Înscris: 03.01.2007

View PostFeDaYin, on 06 noiembrie 2022 - 16:01, said:

Am telefonul de cativa ani, bateria tine foarte mult, dar se incarca foarte greu, minim 8 ore. Am incercat cu alt incarcator dar acelasi cablu si am aceeasi problema. Posibil sa fie de la cablu ? N-am alt cablu USB-C sa testez.
L-am bagat acum la incarcat, de la 82% la 88% in 36 minute.
Am rezolvat. Am inlocuit cablul cu unul 3.0 usb-c 3A si acelasi incarcator. Nu-mi vine sa cred ca problema era de la cablu desi n-avea nicio problema cand transferam date in/din PC.
Ajunsese sa se incarce 5% in 12 ore, de 2 zile cautam sa-mi cumpar alt telefon dar acum nu mai e cazul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate