Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Rcs iar da cu bita in balta 2.

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Pai nu-i nimic interesant, in roaming se foloseste infrastructura retelei gazda, din tara respectiva.

#56
neluspritz77

neluspritz77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 08.07.2014

View PostCiubex, on 03 decembrie 2017 - 19:06, said:

Pai nu-i nimic interesant, in roaming se foloseste infrastructura retelei gazda, din tara respectiva.
Mai colegi de forum , daca nu va convine ceva, de ce nu va mutați in alta rețea si stați în Digi? Sau de ce citiți si postați despre ei, voi fiind la un alt operator? Eu sunt abonat rcs de când aveau birourile intr-o garsonieră , si folosesc telefonul in toată Europa. NU am avut nicăieri probleme de conexiune sau semnal. Voi cei care criticați aici, știți cumva ca cri trei " mai operatori di România: vodafon, oranje, si hoțimote, pardon cum se numesc acum, după câteva luni de roaming îți opresc cartela pe motiv ca " trebuie sa il mai folosiți si in tara '" . Hai sa nu mai vb in necunoștința de cauză.



#57
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
neluspritz77, cred ca ai interpretat gresit mesajul meu, te las sa te mai gandesti putin, reciteste mesajul lui bila1000, de pe pagina anterioara.
Sper, sincer sa intelegi la ce m-am referit in mesajul meu, daca nu, intreaba-ma, nu e nici o rusine, insa iti scriu de pe acum, nu are nici o legatura cu vreo comparatie cu operatorii de la noi.
Cat despre mesajele mele legate de DigiMobil, foloseste functia search si le vei gasi de prin 2008.

Edited by Ciubex, 09 December 2017 - 20:50.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate