Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Restaurare topic

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1
Vulpitzaxd

Vulpitzaxd

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.08.2017
Sunt de parere ca ar trebui sa restaurati topicul cu comentarii de la 'hai sa vedem cum aratam!'. In primul rand, de ce l-ati sters? :( Din cauza ca unele postari puteau fi interpretate ca avand caracter jignitor/ofensator? Hai sa fim seriosi! :lol: Odata ce alegi sa iti faci publica identitatea pe un forum de discutii, o faci pe riscul tau si 'suporti consecintele'. E de asteptat sa primesti feedback atat pozitiv, cat si negativ. Topicul era sarea si piperul forumului si printre cele mai amuzante de pe SP.

#2
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View PostVulpitzaxd, on 28 august 2017 - 14:31, said:

Sunt de parere ca ar trebui sa restaurati topicul cu comentarii de la 'hai sa vedem cum aratam!'. In primul rand, de ce l-ati sters? Posted Image Din cauza ca unele postari puteau fi interpretate ca avand caracter jignitor/ofensator? Hai sa fim seriosi! Posted Image Odata ce alegi sa iti faci publica identitatea pe un forum de discutii, o faci pe riscul tau si 'suporti consecintele'. E de asteptat sa primesti feedback atat pozitiv, cat si negativ. Topicul era sarea si piperul forumului si printre cele mai amuzante de pe SP.
Asta de AICI (Hai sa vedem cum aratam !) ce este ?

#3
Vulpitzaxd

Vulpitzaxd

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.08.2017

View Poststlk, on 28 august 2017 - 14:39, said:

Asta de AICI (Hai sa vedem cum aratam !) ce este ?
Ala este topic dedicat NUMAI pentru poze (daca scrii vreun comm acolo in minutele urmatoare va fi sters).

#4
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View PostVulpitzaxd, on 28 august 2017 - 14:43, said:

Ala este topic dedicat NUMAI pentru poze (daca scrii vreun comm acolo in minutele urmatoare va fi sters).
Si atunci ce cauta pe aria Dezbateri ? (DEZBÁTERE s.f. Acțiunea de a dezbate; analiză amănunțită, discutare; (p. ext.) discuție asupra unei probleme de interes obștesc. ♦ Raționament. [< dezbate]. )

#5
Vulpitzaxd

Vulpitzaxd

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.08.2017

View Poststlk, on 28 august 2017 - 14:48, said:

Si atunci ce cauta pe aria Dezbateri ?
Nu stiu, intreaba-i pe ei, nu pe mine. :lol: E intr-adevar un paradox.

#6
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Nu mai exista cel de  comentarii . dar tie ti se pare firesc ca ne facusi homalai pe cei care dadura like lui Lex ? Daca am dat doar barbati deocamdata , poate doamnele nu au vazut inca poza , inseamna ca suntem gay ?

Edited by GingisHan2015, 28 August 2017 - 14:58.


#7
Vulpitzaxd

Vulpitzaxd

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.08.2017

View PostGingisHan2015, on 28 august 2017 - 14:58, said:

Nu mai exista cel de  comentarii . dar tie ti se pare firesc ca ne facusi homalai pe cei care dadura like lui Lex Repulse?
Nu ma refeream la pozele lui Lex. Posted Image Si da, mi s-a parut amuzant, dar si putin deplasat faptul ca numai barbati au dat like la pozele (la bustul gol) ale respectivului.

#8
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Puteai să-ți ții părerea pentru tine. Era jignitoare.

Edited by althea, 28 August 2017 - 18:11.


#9
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005

View PostVulpitzaxd, on 28 august 2017 - 14:31, said:

Sunt de parere ca ar trebui sa restaurati topicul cu comentarii de la 'hai sa vedem cum aratam!'. In primul rand, de ce l-ati sters? Posted Image Din cauza ca unele postari puteau fi interpretate ca avand caracter jignitor/ofensator? Hai sa fim seriosi! Posted Image Odata ce alegi sa iti faci publica identitatea pe un forum de discutii, o faci pe riscul tau si 'suporti consecintele'. E de asteptat sa primesti feedback atat pozitiv, cat si negativ. Topicul era sarea si piperul forumului si printre cele mai amuzante de pe SP.
Hai sa citim mai mult de un rand.

Quote

Dezbateri
pe asta l-ai citit si l-ai inteles bine, urmatorul rand spune

Quote

Zona aproximativ libera... aici nu conteaza subiectul.. ci continutul ;)
Canda cineva a decis (pe buna dreptate) ca o poza face cat o mie de cuvinte

#10
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,128
  • Înscris: 10.07.2013
Deci topicul este ok sau nu? Posted Image

#11
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005
Solicitarea este valabila, eu unul ca utilizator spun ca ma pot lipsi de comentarile la poze.

#12
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008

View PostVulpitzaxd, on 28 august 2017 - 14:31, said:

Sunt de parere ca ar trebui sa restaurati topicul cu comentarii de la 'hai sa vedem cum aratam!'. In primul rand, de ce l-ati sters?
Desi sunt unul dintre moderatorii ariei, nu stiu cine a sters topicul.  S-a intamplat acum destul timp (cateva luni, poate un an), si-am constatat si eu ca nu mai este cand au mai intrebat si altii de el.

Ca parere personala, nu s-a pierdut nimic.  Acolo era preponderent chat si offtopic (postarea ta de astazi ilustrand perfect acest lucru), asta cand nu se "plateau polite" de pe alte topice / arii.


Quote

Din cauza ca unele postari puteau fi interpretate ca avand caracter jignitor/ofensator? Hai sa fim seriosi! Posted Image Odata ce alegi sa iti faci publica identitatea pe un forum de discutii, o faci pe riscul tau si 'suporti consecintele'. E de asteptat sa primesti feedback atat pozitiv, cat si negativ.
Depinde si cum se da acel feedback negativ.  "N-ar fi rau sa mai slabesti / te mai tunzi putin" e una, "Ce fata de taran prost ai" e cu totul altceva.
Iar "Homalailor!"... Posted Image

Si iarasi ca parere personala, ca unul care si-a pus poze acolo (pe cand exista inca si topicul de comentarii)  -  n-am facut-o pt feedback.  Nu simt nevoia sa-mi confirme nimeni ca-s frumos sau urat, ca-i place tricoul meu sau nu.  Dar unii avem conturile si interactionam de ani de zile, s-a format o comunitate... parca e normal sa ne si cunoastem, un pic.  Eu recunosc, eram / sunt curios sa-i vad pe cativa useri, sa le pot asocia si-o imagine (fara sa simt nevoia s-o si comentez), si doar in ideea asta m-am si "prezentat" acolo, stiind ca nu-s singurul in situatia asta.

Edited by Barboso, 29 August 2017 - 00:51.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate