Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

HellSmart.com

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
mihaidan1989

mihaidan1989

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.07.2017
Salut. Vreau si eu sa-mi cumpar o tableta si am gasit site-ul www.hellsmart.com o tableta care imi place. Dar nu stiu cata incredere sa am. Stiti ceva despre ei, sunt de incredere? Am gasit pe net ca au probleme cu service-ul si cu livrarea. Pe site-ul lor sunt foarte multe produse de la GoClever, dar acele produse sunt foarte asemanatoare cu alte produse de la alte branduri. Va rog sa ma ajutati cu ceva informatii! Multumesc.

#2
downanddirty95

downanddirty95

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 22.07.2017
Cred ca asta e la fel de incredere, dar mai ieftin :)
https://www.compari....win-p338659836/
Am ales primul produs: https://hellsmart.co...ry&path=170_172
Habar am despre cele 2 site-uri, nici nu am stat sa caut pareri despre ele

#3
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Spune-ne si ce tableta vrei (model). E posibil sa fie disponibila si pe site-urile consacrate, astfel scapi de o grija.

#4
159

159

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,609
  • Înscris: 22.05.2016
GoClever e tot din categoria Vonino, Allview si alte pocnitori de evitat, diferera doar eticheta de provenienta poloneza.

Ce buget ai si la ce vrei s-o folosesti? Cere un sfat pe aria dedicata https://forum.softpe...e-si-accesorii/

#5
varnaraimi92

varnaraimi92

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 04.05.2017
Salut, mi-am cumparat un telefon GoClever Quantum 470 si m-am bucurat cat de buna investitie am facut, dar dupa o saptamana am sesizat ca nu se lumineaza cum trebuie ecranul, iar cand ieseam afara la soare nu vedeam aproape deloc pe ecran (chiar daca era lumina data la maxim), l-am trimis in garantie, dupa ce am stat o saptamana mi-au zis ca nu se poate repara si o sa-mi dea altul nou, am mai asteptat 4 zile pana ce am primit alt telefon nou. Dupa cateva saptamani am observat ca telefonul se restarteaza dintrodata. Seara cand ajungeam acasa aveam bateria la 60-70%...iar a doua zi dimineata nu stiam de ce nu-mi suna alarma de trezire, observam ca telefonul este inchis cu totul si bateria este la 0%. De atunci m-am invatat cu firmele astea de telefoane facute cu bani putini: Allview, GoClever,.. nu merita sa dai banii pe ceva prost cand poti sa iei cu totul alte telefoane care isi fac treaba foarte bine.

#6
NarcisRaul

NarcisRaul

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.07.2017

View Postmihaidan1989, on 07 august 2017 - 14:26, said:

Salut. Vreau si eu sa-mi cumpar o tableta si am gasit site-ul www.hellsmart.com o tableta care imi place. Dar nu stiu cata incredere sa am. Stiti ceva despre ei, sunt de incredere? Am gasit pe net ca au probleme cu service-ul si cu livrarea. Pe site-ul lor sunt foarte multe produse de la GoClever, dar acele produse sunt foarte asemanatoare cu alte produse de la alte branduri. Va rog sa ma ajutati cu ceva informatii! Multumesc.
Salut, mai bine uita de HellSmart, vand produse ce sunt la preturi foarte mici pe alte siteuri, desi nici nu-ti recomand sa cumperi produse GoClever, uitate pe alte site-uri sa vezi cate probleme au produsele lor. Spune ce tableta vrei sa-ti iei?, poate gasesti de al alta firma mult mai ok.

#7
mihaidan1989

mihaidan1989

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.07.2017

View PostAnn0nyym0us, on 07 august 2017 - 15:14, said:

Spune-ne si ce tableta vrei (model). E posibil sa fie disponibila si pe site-urile consacrate, astfel scapi de o grija.
Salut. GoClever Tableta Quantum 2 1010 este modelul de tableta. Tu ce zici sunt bune produsele GoClever?, din cate am vazut pe site-ul asta se vand doar produse GoClever si mi se par preturi ieftine.

#8
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Daca mai adaugi inca 20-30 de lei la pretul la care vand cei de la Hellsmart tableta, poti cumpara de pe Emag tablete Lenovo Tab sau Asus Zentab, care sunt mult mai ok din orice punct de vedere.

#9
enemihaela

enemihaela

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.08.2017
Si eu am avut experienta neplacuta cu cei de la hellsmart, mi-au trimis un produs care mai era folosit si dupa ce i-am contactat ca sa fac retur mi-au refuzat cererea de retur pe motiv ca produsul este utilizat si ca ei mi-au trimis produsul nou. Mai pe scurt si-au batut joc de bine.

#10
alexahelberstein

alexahelberstein

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.08.2017
Buna ziua mihaidan1989,

Multumim pentru interesul acordat site-ului www.hellsmart.com si produselor acestuia, apreciem ca si tu cauti raspunsuri deopotriva.
Pentru ca dorim ca totul sa fie cat mai bine pentru clientii nostri, vrem sa te ajutam cu raspunsuri la intrebarile pe care tu le ai legate de site-ul nostru sau oricare din produsele GoClever, Yenkee, Lego, Playmobil.

Te invitam sa ne contactezi la adresa [email protected] sau telefonic la 0726121545 pentru ca unul din colegii nostri sa iti raspunda intrebarilor. Suntem la dispozitia ta pentru a te ajuta sa primesti informatii corecte si precise pentru ceea ce tu cauti.
Asteptam cu interes sa ne contactezi pentru a-ti putea fi de folos.

O zi buna si plina de reusite!
Alexa - Echipa HellSmart

#11
alexahelberstein

alexahelberstein

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.08.2017
Buna ziua enemihaela,

Incepem prin a-ti multumi pentru timpul acordat acestui raspuns.
Pentru ca intotdeauna dorim sa fim mai buni, te invitam sa ne dai mai multe detalii legate de achizitia efectuata pe www.hellsmart.com - factura, data achizitiei si produsul achizitionat - deoarece tu NU figuerzi in baza noastra de date drept client.

O zi buna si plina de reusite!
Alexa - Echipa HellSmart

#12
mariusionut1992

mariusionut1992

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 19.07.2017
Astia de unde au mai aparut oare?! Aduc chinezarii, le pun un nume si gata sunt mari vanzatori. Mergeti si luati de la firme cunoscute nu va pierdeti banii si timpul cu tot felul de magazinute aparute peste noapte. Si omul lor de legatura, Alexa, mie personal imi expira multa incredere, asa din spatele unei masti.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate