Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Telekom Mobile _-_ -760000 de clienti intr-un an!

- - - - -
  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#181
Commentator

Commentator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 16.06.2017
"ANCOM publică doar intrările de clienți atrași de operatori din alte rețele, fără să precizeze și pe cel al clienților pierduți, care și-au mutat numărul în altă rețea, fiind astfel imposibilă calcularea unei situații nete a portărilor."

#182
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Ca sa-ti faci o idee si despre iesirile de clienti prin portare, uite o situatie pentru 2016.

#183
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010
Si eu renunt la numerele vechi pentru ca nu le mai functioneaza internetul pe ele.

#184
Numacunosti

Numacunosti

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 19.07.2017
Stiu ca in general nu e frumos sa vorbesti ne-bagat in seama dar eu zic ca raman cu Telekom ca am o banuiala.

#185
Commentator

Commentator

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 16.06.2017

View Postandupustiu, on 24 august 2017 - 13:59, said:

Si eu renunt la numerele vechi pentru ca nu le mai functioneaza internetul pe ele.

Cum adica nu functioneaza internetul? Ai optiune activa si nu iti merge sa accesezi nimic?

#186
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
@Commentator, ce trebuie facut ca un operator telekom sa raspunda la telefon? de cateva luni, trebuie sa stai minim 2-3 oe ca sa-ti raspunda cineva....Ieri am stat 55 minute si nimic, acum stau de 27 minute...Pur si simplu parca sun la o primarie sau la o institutie a statului. Am senzatia ca doar cu pile se poate :) Si sa vrei sa rezolvi o problema cu bun simt..pur si simplu nu se poate. Pentru a te intelege cu Telekom, trebuie sa lasi bunul simt la poarta si sa te duci cu parul :)

#187
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Un sfat pentru tine ar fi:
„Dacă ai destulă răbdare, poți muta munții din loc, dar dacă ai destulă inteligență zbori peste ei.” — Boris Vian

:D

#188
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
Mi-a placut asta Posted Image Rabdarea ....s-a dus Posted Image. Ramane sa vad ce fac cu inteligenta Posted Image

Edited by micutu82, 25 August 2017 - 11:51.


#189
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Cu ciomagul mere mai iute .Posted Image

#190
Cross-Gleam

Cross-Gleam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 719
  • Înscris: 16.01.2006
A vazut cineva asta ?

https://media.teleko...august_2017.pdf

#191
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Era de asteptat ca Telekom sa preia conducerea de la Germanos si Telemobil din moment ce sunt parteneri directi (Germanos pentru serviciile mobile si Telemobil pentru retea). Ma intreb de ce a durat asa mult cu Germanos (cel putin pentru preluarea oficiala).

#192
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,844
  • Înscris: 26.02.2010
Pentru întrat mai repede în direct cu cei de la Telekom sunați la numărul 0766121234 și treceți la client nou. Imediat va dau legătură, sub 1 minut. La clienții actuali le da cu flit și de aici timpul mare de așteptare.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate