Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024
 Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 

Mufty Residence - Luica (Anghel Moldoveanu)

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
me_alexutza

me_alexutza

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.07.2017
Hello! Este careva pe acest forum care si-a cumparat sau are info despre acest ansamblu rezidential? Eu am platit astazi avansul si am incheiat precontractul dar mi-ar placea sa mai gasesc si alte persoane care stiu de ei :D

#2
ApostolulAndrei

ApostolulAndrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 378
  • Înscris: 23.04.2017
Pai de ce nu dai tu mai multe informatii daca tot ai deschis topicul?

Zona e destul de colorata cu bastinasi, imi place ca spun ca sunt aproape de piata Sudului, desi cu traficul care e de ceva vreme pe Luica ai sanse sa ajungi mai repede la Giurgiu. Ca pret strict pe mpu pare decent.

#3
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Cu numele de Mufty (Doamnee, ce-o fi fost în mintea lor?), si la capătul tarlalei de porumb, prețul trebuia să fie la jumate.

#4
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,893
  • Înscris: 28.11.2006
Chiar vroiam sa intreb daca e si vreo moschee prin zona :P

#5
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Apartament de 2 camere la 34 mp utili? E un pic mai spațios decât un coteț.:))))

Edited by mihaigerard, 07 July 2017 - 23:32.


#6
cfrtriaj

cfrtriaj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 751
  • Înscris: 03.02.2009

 mihaigerard, on 07 iulie 2017 - 23:32, said:

Apartament de 2 camere la 34 mp utili? E un pic mai spațios decât un coteț.Posted Image)))
Sub 40 mp nu este cf 2.intreb si eu.

#7
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,055
  • Înscris: 09.08.2005
Tocmai cînd credeam că am văzut toate poantele din blocurile astea de modă nouă mai apare una...
M-am uitat la așa zisele apartamente duplex - de fapt o găselniță pentru a vinde și podul - și nu pricepeam cum se ajunge în pod. Mi-a luat un pic pînă am văzut conturul scării desenat în camera de zi. Camera aia are 18 mp, cît într-un apartament comunist mai zgîrcit, din care pierzi 3 mp cu scara. Deci suprafața camerei de zi e de fapt de 15 mp. Și au mai desenat și fotoliul peste scară... Și dacă mă iau după poze panta acoperișului e cam mică deci suprafața cît de cît utilizabilă a podului e mult mai mică decît zic ei acolo.

De nume - no comment.

Edited by radunic, 08 July 2017 - 15:02.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate