Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 

BMW X3 2018

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,138
  • Înscris: 22.05.2003
E bine pt ca preturile nu par sa tina pasul cu volumul de aer dislocat, deci ai mai mult loc in masina pt aceeasi bani.

Nu doar in UK e prb cu locurile de masina, si in Germania, mai ales la cele subterane e dezastru.

#20
emil_sv

emil_sv

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 5,663
  • Înscris: 19.12.2012

View PostAdm, on 27 iunie 2017 - 21:09, said:

E bine pt ca preturile nu par sa tina pasul cu volumul de aer dislocat, deci ai mai mult loc in masina pt aceeasi bani.

Nu doar in UK e prb cu locurile de masina, si in Germania, mai ales la cele subterane e dezastru.
Preturile au crescut in acelasi ritm cu dimensiunea. Toate masinile se scumpesc constant. Un Golf bine echipat e 27-30k. Un Golf 5 costa la vremea lui cat costa un Polo acum. Passat nu mai zic, inainte era chiar o masina decenta la pret, astazi e 50k una noua echipata ok. Cam toti producatorii incearca sa isi pozitioneze masinile din ce in ce mai sus. Ca rezultat au tot scos modele inferioare ca sa umple golul de pret lasat in urma repozitionarii. Sigur mai e si inflatia la mijloc dar sunt curios daca e corelata cresterea doar cu inflatia sau de fapt e mai mare. In grupul VAG, Skoda a cam luat locul VW in ceea priveste pretul.

#21
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
Am pe cineva pă Germania de vreo 8 ani in zona Dortmund.
Mi-a spus ca cel mai comun SUV este Kia Sorento folosit de fermieri in special pentru tractat remorcile alea mici cu 1 cal.

La noi e o nevoie de epatare semi-justificata cand vine vorba de masini.
Ca sa fim on-topic, imi plac butoanele cu look de aluminiu din interior. Asa or fi pe toate nivelele de echipare ?

#22
Passenger001

Passenger001

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 07.08.2015
Cateva poze reale...

Attached Files



#23
write2savvos

write2savvos

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.09.2019
Salutare! Am si eu o mica problema cu X3 din 2018 daca poate cineva sa ma ajute.Am lasat geamurile din spate deschise si mi-au furat becurile de iluminat interioare,cu tot cu conector mi le-au taiat.Poate cineva sa-mi spuna codul conectorului?Masina e cu panorama si merge de la G30,G31,G01,seria7.

#24
Passenger001

Passenger001

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 07.08.2015
Exista in 3 culori diferite, alb / beige / negru, de care ai nevoie?

#25
write2savvos

write2savvos

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 20.09.2019
Buna! Becul de iluminat IL am, nu am conector la cablaj, imi trebuie codul conectorului(e cu 4 cabluri).

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate