Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Factura

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Tin minte ca eu am cerut un extras atunci detaliat de la cosmote cu toate numerele pe care le am apelat si care m au apelat in acea perioada cu data si ora. Si cu aia te duci la ANPC si faci plangere.

Pe mine dupa m au sunat ca de fapt nu stiu ce incurcatura a fost ca isi cer scuze...niste abureli din alea de doi bani. Fa plangere si o sa se afle ce sunt cu numerele alea si cine ti le baga in factura.

Edited by alin62, 19 June 2017 - 15:53.


#20
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,526
  • Înscris: 05.06.2009
cauta pe net ce reprezinta fiecare numar scurt. poate ai participal la vreun concurs la care trebuie sa trimiti pe sms cine stie ce cod, poate ai cautat pe net stiri, info trafic sau despre vreme, care se taxeaza....
apoi verifica data si ora la care au fost trimise acele sms-uri, posibil sa-ti amintesti daca le-ai trimis tu sau nu.
are si altcineva acces la telefonul tau ?

#21
PisicaGirl

PisicaGirl

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 19.06.2017
Cer T/C, am postat in Aria DIGI MOBIL, va raspunde DIGI_Helper

#22
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Discutia initiala a fost "continuata" pe topicu' cu acelasi nume Factura de pe aria DigiMobil.
Las aici discutia deschisa pentru a se posta eventual (daca se afla) numele aplicatiilor ce realizeaza asemenea supra taxari.

Edited by Ciubex, 19 June 2017 - 16:22.


#23
Scoala88_d

Scoala88_d

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 27.11.2015

Pe telefonul mobil al copilului meu a aparut o plata la numarul scurt 7472. Am crezut ca el a încărcat ceva bani pe un jos etc. Discutand mai mult cu el (are 15 ani), si verificand data cand a fost facuta plata, mi-a spus ca in parc o doamna cu un copil si impreuna cu sotul se tot vaitau ca au uitat telefonul acasa si ca trebuie sa dea cat mai repede de cineva. L-au rugat sa le dea telefonul sa dea un sms persoanei respective. Naiv a dat telefonul si "sotul" a transferat 10euro prin sms de pe telefonul lui care este cu abonament. [...] Acum caut o modalitate sa blochez platile prin SMS.

Edited by Ciubex, 30 May 2019 - 16:56.
Am sters link-ul din mesaj


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate