Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

De ce blondele sunt considerate cele mai tari?

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#73
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
cam asa ceva. toate blondele aruncati-le la mine!Posted Image

#74
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

View Postdjl, on 31 mai 2017 - 13:20, said:

De ce blondele sunt considerate cele mai tari? (cel puţin de către unii). Mie blondele nu mi se par cele mai frumoase şi cele interesante fete (şatenele sunt altă treabă; alea, da, sunt frumoase).
Blondele se trec cel mai repede.....Din motivul asta trebuie sa le-o tragi o mai des pentru ca perioada de fragezime e mai mica...La penetrare trebuie sa auzi acel parait ca de pepenele taiat........Vorbesc de blondele natural nu de alea vopsite....

Edited by Clovis, 11 June 2017 - 18:22.


#75
Hamdoulillah

Hamdoulillah

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,662
  • Înscris: 29.03.2017

View PostClovis, on 11 iunie 2017 - 18:20, said:

Blondele se trec cel mai repede.....Din motivul asta trebuie sa le-o tragi o mai des pentru ca perioada de fragezime e mai mica...La penetrare trebuie sa auzi acel parait ca de pepenele taiat........Vorbesc de blondele natural nu de alea vopsite....
Pepenele e doar vara... Si-n supermarket sa mai gaseste si gata taiat si feliat...

#76
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,080
  • Înscris: 20.12.2007
Prin Kaufland Mihai Bravu mai devreme

Attached Files



#77
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005
pacat nu putem ajunge in timp util...

#78
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,841
  • Înscris: 01.11.2005
Intr-adevar, au oferte generoase Posted Image
Legat de blonda aia, e "pistol cu apa" pe langa ce am vazut eu odata intr-un supermarket....brrr, parca si acum ma rascoleste. Una bucata bruneta (vopsit), ochi verzi si imbracata intr-o rochie un pic mai jos de genunchi dintr-un material care se mula pe corp....moama...m-a sters nevasta-mea la gura ca imi curgeau balele.

Edited by tehnics, 15 June 2017 - 11:09.


#79
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005
mai funy e cand iti da nevasta un ghiont si-ti spune: uite si tu bobocul ala ce bine arata.....
de parca nu am vazut-o la de 5km distanta si ma fac ca nu vad si ca nu am vazut..... " a da? unde? aaaa, mda arata bine dar uite ce tate lasate are etc etc....."

#80
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,841
  • Înscris: 01.11.2005

View Postarg, on 15 iunie 2017 - 11:21, said:

mai funy e cand iti da nevasta un ghiont si-ti spune: uite si tu bobocul ala ce bine arata.....
de parca nu am vazut-o la de 5km distanta si ma fac ca nu vad si ca nu am vazut..... " a da? unde? aaaa, mda arata bine dar uite ce tate lasate are etc etc....."
Nu-mi da ghionturi ca stie ca am raza vizuala mare (port ochelari :) ). Oricum femeile stiu care le sunt inamicele, adica alte femei mai bune decat ele. Iar de citit...e nevoie sa arunce o privire-n ochii mei sa stie unde si la ce ma uit.. :). Bine ca privitul nu este considerat ca fiind inselat, ca altfel cred ca eram divortati de mult :). Nu de alta, dar eu mai dau si "buna ziua" la astfel de 'donsoare, asa din respect, nu ca sa ma bag in seama :)

#81
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005
nu-s inamice...
poate mai frumoase ca cea mai buna e nevasta...
asta cu buna ziua e alta poveste,.... de fata cu nevasta?

#82
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,841
  • Înscris: 01.11.2005

View Postarg, on 15 iunie 2017 - 11:59, said:

asta cu buna ziua e alta poveste,.... de fata cu nevasta?
..clar nu. :). Adica nesimtit sunt, recunosc...dar macar am si eu limita mea in preajma nevestii :).

#83
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005

View Posttehnics, on 15 iunie 2017 - 12:02, said:

..clar nu. Posted Image. Adica nesimtit sunt, recunosc...dar macar am si eu limita mea in preajma nevestii Posted Image.
aha, deci cand esti fara nevasta incerci sa vezi daca are balta peste....

sa vezi ce misto e cand te-o saluta una dulce cand esti cu nevasta....

Edited by arg, 15 June 2017 - 12:22.


#84
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,841
  • Înscris: 01.11.2005

View Postarg, on 15 iunie 2017 - 12:06, said:

aha, deci cand esti fara nevata incerci sa vezi daca are balta peste sirene....

sa vezi ce misto e cand te-o saluta una dulce cand esti cu nevasta....
Balta niciodata nu va ramane fara sirene.
Mi s-a intamplat, stai linistit. Fara dovezi e doar inca una care m-a salutat si care vrea sa se dea la mine :)....adica aia e vinovata, nu eu.

#85
black_dizzy

black_dizzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 26.07.2007
Pentru ca noi suntem obisnuiti cu satenele/brunetele si o blonda e ceva mai deosebit. Probabil ca daca te duci in Suedia, vor fi mai apreciate brunetele.
La fel cum in Europa si SUA se inghesuie toate femeile sa se bronzeze, iar in Asia nu stiu cum sa se acopere si albeasca mai tare. Raritatea si neobisnuitul sunt intotdeauna mai interesante decat chestiile pe care le vezi zi de zi.

#86
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005
diversitatea genetica care atrage....

#87
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,841
  • Înscris: 01.11.2005

View Postblack_dizzy, on 15 iunie 2017 - 12:28, said:

Raritatea si neobisnuitul sunt intotdeauna mai interesante decat chestiile pe care le vezi zi de zi.
Corect. La o adica, mergand pe premisa ta, toti barbatii sunt satui de nevestele/ prietenele lor indiferent ca nevasta-sa/prietena e bunaciune pentru altul Posted Image.

Edited by tehnics, 15 June 2017 - 12:52.


#88
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 19.09.2005
da, asa e, nu mai prezinta nouatate, dar sunt si femei care-si dau reboot si redevin atragatoare pentru sot,

pe de alta parte sunt si maimute care considera ca daca s-au maritat au capatat un sclav si nu se ingrijesc de nici un fel, ca nu mai e nevoie.

#89
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,841
  • Înscris: 01.11.2005

View Postarg, on 15 iunie 2017 - 12:52, said:

da, asa e, nu mai prezinta nouatate, dar sunt si femei care-si dau reboot si redevin atragatoare pentru sot,
Eu cred ca femeile isi dau reboot nu pentru soti...sotii sunt acolo sa le acepte asa cum sunt. Iar cand sotii nu mai prezinta interes pentru ele, atunci isi vor da reboot pentru altii...
Crezi ca femeile nu au in cap ce au si barbatii ? Ba da, doar ca le place sa fie mai discrete ca sa nu fie considerate "centuriste" si in multe cauzuri pentru ca vor sa aiba o plasa de siguranta in cazul in care sotul afla de "schimbarea benzii de mers".
Adica daca Gigel afla ca ea isi pregateste terenul pentru altul, posibil sa ii dea un sut in cur si sa o trimita la masa. Doar ca Gigica vrea ca ea sa fie deja cu Costica ca sa poata ea sa ii dea papucii lu Gigel iar indiferent de ce spume la gura face Gigel, ea il are pe Costica...Gigel nu are pe nimeni. Si exact e si in cazul barbatilor Posted Image
Ca sa nu mai spunem de partea financiara. O femeie stabila din punct de vedere financiar poate sa isi permita cate reboot-uri isi doreste, oricand, oriunde, dar nu neaparat cu oricine. Asta-i valabila si pt barbati.
Deci aici as putea spune ca femeile sunt egale cu barbatii. Doar metoda difera.

Edited by tehnics, 15 June 2017 - 13:37.


#90
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
Chiar este culoarea parului pentru cineva un criteriu de ales gagica? Exista bunaciuni de toate culorile, precum si scarboase.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate