Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...
 

De ce blondele sunt considerate cele mai tari?

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#37
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,838
  • Înscris: 01.11.2005

 ericmario, on 31 mai 2017 - 13:33, said:

De ce deschizi astfel de topicuri?
Pentru ca:
1. Se plictiseste, posibil fara job.
2. Nu are prietena
3. Are ceva impotriva femeilor ( nu neaparat misogin ).
4. Considera ca toate fetele care il resping sau mai degraba daca nu ii raspunde la avansuri nu sunt femei capabile sa aiba o relatie cu cineva indiferent de persoana
5. Considera ca nu are unele calitati fata de alti barbati si le transforma in frustrari care mai apoi se transforma in ceva spus la punctul 3.
6. Sub anonimatul softpediei este sigura cale de interactiune cu altii si doreste sa afle niste raspunsuri la intrebarile lui desi uita ca ceea ce imi place mie nu ii place lui si invers....
7. A avut cel putin o deceptie in dragoste care l-a zdruncinat emotional si care i-a slabit increderea in sine si in femei.
8. Toate cele mai sus.

Nu de alta, dar am cunoscut si locuit la caminul studentesc cu o astfel de persoana. Iar @djl, dupa toate topicele deschise de el, se incadreaza cam in 80% in comportamentul persoanei cunoscute de mine.

#38
Cristi_E

Cristi_E

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,039
  • Înscris: 31.03.2015

 tehnics, on 31 mai 2017 - 14:20, said:

Pentru ca:
Tu l-ai descris pe Djl dar nu ai explicat de ce este asa, care sunt cauzele la problemele lui. :)

#39
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,838
  • Înscris: 01.11.2005

 Cristi_E, on 31 mai 2017 - 14:25, said:

Tu l-ai descris pe Djl dar nu ai explicat de ce este asa, care sunt cauzele la problemele lui. Posted Image
Pai nu pot eu sa stiu care sunt cauzele. Eu ce am enumerat mai sus e doar o concluzie personala ( nu am absolut nimic cu el, doamne fereste ) si ca sa ii raspund lui Bursul la intrebare.
Poate defapt nu e nici o problema la mijloc...

#40
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

 Cristi_E, on 31 mai 2017 - 14:25, said:

Tu l-ai descris pe Djl dar nu ai explicat de ce este asa, care sunt cauzele la problemele lui. Posted Image
Iar începi cu asta?! Oricât de liberă ar fi aria, comentariile despre un user și ale lui (presupuse) probleme nu sunt admise decât dacă el le pune în discuție. Chiar așa, disecat pe orice topic deschide? Nu te-ai săturat?
O să sancționez ca offtopic și ignorarea avertizării publice (1 punct și o zi suspend) orice mesaj în stilul ăsta. Vorbiți, fraților, despre blonde, că e generoasă tema.
Mulțumesc.

Edited by althea, 31 May 2017 - 14:32.


#41
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,079
  • Înscris: 07.07.2006
Pesemne e o imagine rămasă de pe vremea cînd blondele erau rare prin părțile astea. Era vorba aia „blondă cu ochi albaștri”, care desemna giuaveru suprem :D
Probabil în Suedia brunetele sînt considerate „cele mai tari”.

#42
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,440
  • Înscris: 10.08.2005

 djl, on 31 mai 2017 - 13:20, said:

De ce blondele sunt considerate cele mai tari? (cel puţin de către unii). Mie blondele nu mi se par cele mai frumoase şi cele interesante fete (şatenele sunt altă treabă; alea, da, sunt frumoase).
De Eminescu si opera literara.

#43
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

 tehnics, on 31 mai 2017 - 14:20, said:


3. Are ceva impotriva femeilor ( nu neaparat misogin ).

Se stie ca femeia care se culca cu multi e "curva",doar aia care nu o face si cu tine e "curva dracului"

#44
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,862
  • Înscris: 06.01.2008
Nu stiu ce sa spun. Cert e ca mie blondele imi cam zgăndăresc hormonii mai tare decat brunetele ori satenele (nu amintesc nimic de roscate, fiindca au un loc special in inima mea).
Iar daca se intampla sa aiba si ochi albastri...

Edited by Hider141, 31 May 2017 - 14:59.


#45
mihnearau1

mihnearau1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,588
  • Înscris: 20.09.2016

 arg, on 31 mai 2017 - 13:30, said:

probabil e inteligenta deghizata artificial....

sau e barbat

#46
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,838
  • Înscris: 01.11.2005

 althea, on 31 mai 2017 - 14:32, said:

Iar începi cu asta?! Oricât de liberă ar fi aria, comentariile despre un user și ale lui (presupuse) probleme nu sunt admise decât dacă el le pune în discuție. Chiar așa, disecat pe orice topic deschide? Nu te-ai săturat?
O să sancționez ca offtopic și ignorarea avertizării publice (1 punct și o zi suspend) orice mesaj în stilul ăsta. Vorbiți, fraților, despre blonde, că e generoasă tema.
Mulțumesc.
Ok, nu am vrut sa sune deplasat ( stiu, nu mie imi este adresat raspunsul tau ).
Din punctul meu de vedere, blondele sunt femei si ele la fel ca brunetele, roscatele (alt topic de-al lui @djl ), satenele indiferent ca sunt naturale sau vopsite. Si ca sa intaresc afirmatia asta, as putea spune ca sunt blonde vopsite care arata mult mai bine decat blondele naturale si la fel exista blonde naturale mai frumoase decat blondele vopsite.
E o prostie crasa sa crezi ca la prima vedere frumusestea unei femei se rezuma la culoarea parului si acum sa discutam numai despre blonde.
Poti sa ai un par ca de aur daca ai nasul lung si un zambet de cal ca tot urata vei fi....deci de aici ii pot demonstra lui @djl ca blondele nu sunt cele mai tari.

Din punctul meu de vedere a cataloga o femeie doar dupa o anumita trasatura a corpului ( par, dinti, inaltime, urechi, fata, ten, greutate etc ) e o prostie. Poate mie imi plac alea urate cu spume dar care sunt tari la pat...

Si ca sa inchei, toate femeile sunt tari ( tepene ) la jumate de ora dupa deces Posted Image.

Edited by tehnics, 31 May 2017 - 15:21.


#47
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006

 r_murphy, on 31 mai 2017 - 13:30, said:

referitor la femeile tari, stiti unde sunt cele mai tari femei ?

Aveam un vecin care lucra cu astea cele mai tari, le spala le imbalsama si culmea, manca pe ele, indiferent ce, se punea pe burta lor si manca dupa ce le spala cu furtunul....deci mai tari si tepene ca la morga sigur nu gasesti nicaieri

#48
mahu

mahu

    Magister

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,855
  • Înscris: 22.04.2007

 djl, on 31 mai 2017 - 13:20, said:

De ce blondele sunt considerate cele mai tari?

Pentru ca sunt !

#49
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Cele mai tari in tenis, sau in ce anume?

#50
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,554
  • Înscris: 13.06.2004
Nu am nimic cu femeile. Nu am zis că blondele sunt urâte, am zis că nu mi se par aşa de frumoase precum zic unii.

 caiuscorneliu, on 31 mai 2017 - 14:16, said:

Blonde, brunete, șatene.. toate pot fi fie ciumă fie mumă. Dar roșcatele natural și parte din blondele natural de obicei sunt ciumă și asta pentru că au și pielea de zici că-s moarte, eventual cu pistrui. Îți dau senzația aia de om bolnav, pe patul de spital Posted Image

Roşcată, creaţă, pisturiată  ... au inima mea   :wub:

#51
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,838
  • Înscris: 01.11.2005

 djl, on 31 mai 2017 - 16:31, said:

Nu am nimic cu femeile. Nu am zis că blondele sunt urâte, am zis că nu mi se par aşa de frumoase precum zic unii.
Roşcată, creaţă, pisturiată  ... au inima mea   Posted Image
Vorba unui prieten: Pe timp de arsita, merge si o ploaie cu grindina.
Asa ca oricat ti-ar place tie roscatele...daca ar fi si o blonda mai spalacita sunt sigur ca nu ai spune nu...

#52
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006

 djl, on 31 mai 2017 - 16:31, said:

Nu am nimic cu femeile.

exprimare defectuoasa...nu mai spune asa ceva ca nu da bine la CV

#53
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,145
  • Înscris: 19.09.2005

 tehnics, on 31 mai 2017 - 16:37, said:

Vorba unui prieten: Pe timp de arsita, merge si o ploaie cu grindina.
Asa ca oricat ti-ar place tie roscatele...daca ar fi si o blonda mai spalacita sunt sigur ca nu ai spune nu...
[ https://i.imgur.com/mUr4kM5.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files


Edited by arg, 31 May 2017 - 16:48.


#54
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,367
  • Înscris: 06.02.2008

 djl, on 31 mai 2017 - 16:31, said:

Nu am nimic cu femeile. Nu am zis că blondele sunt urâte, am zis că nu mi se par așa de frumoase precum zic unii.



Roșcată, creață, pisturiată  ... au inima mea   :wub:
Djl, părerea ta e neavenită, pe tine te atrag toate vechiturile :))

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate