Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Stergere definitiva a mesajelor

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
andreea_daniela00

andreea_daniela00

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.08.2016
Buna. Am nevoie de o informatie: doresc sa sterg definitiv un mesaj primit pe facebook, dar stiu ca daca il sterg mesajul se poate recupera si eu vreau sa il sterg definitiv in asa fel sa nu mai poata fi recuperat deloc. Imi cer scuze ca am deschis aici acest topic. Orice informatie ma ajuta. Nu doresc sa dau detalii despre subiect e ceva delicat, vreau doar sa stiu cum se poate sterge definitiv mesajul si sa nu se mai recupereze. Va multumesc

#2
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,288
  • Înscris: 08.11.2016
Pai daca-l stergi din facebook-ul tau nu-l mai recupereaza nimeni decat cei de la facebook. Dar mai exista si cel caruia i l-ai trimis sau ti l-a trimis tie, de acolo n-ai tu cum sa-l stergi.

#3
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

 Bombalurina, on 21 mai 2017 - 17:01, said:

Pai daca-l stergi din facebook-ul tau nu-l mai recupereaza nimeni decat cei de la facebook.

Fals. Se poate recupera. Se intra undeva la setari si setrimite ceere la FB pentru a descarca intreaga arhiva. Si primesti pe mail toate conversatiile. Inclusiv cele sterse. Nu mai stiu exact procedura, dar stiu sigur ca se poate.

#4
andreea_daniela00

andreea_daniela00

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.08.2016
Da se pot recupera conversatiile si pe mine ma intereseaza sa stiu cum sa fac sa nu se mai recupereze niciodată

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 andreea_daniela00, on 21 mai 2017 - 17:13, said:

Da se pot recupera conversatiile si pe mine ma intereseaza sa stiu cum sa fac sa nu se mai recupereze niciodată
Singura posibilitate este sa iti stergi definitiv contul, apoi sa iti faci altul.
Sters, nu dezactivat.

#6
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

 andreea_daniela00, on 21 mai 2017 - 17:13, said:

Da se pot recupera conversatiile si pe mine ma intereseaza sa stiu cum sa fac sa nu se mai recupereze niciodată

Sau ai putea sa-i spui adevarul si sa nu mai traiesti in stres si teama.

#7
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Vezi daca vrei sa-ti inseli barbatul ? De aflat tot afla si iti va face vant ..

#8
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

 andreea_daniela00, on 21 mai 2017 - 16:53, said:

Buna. Am nevoie de o informatie: doresc sa sterg definitiv un mesaj primit pe facebook, dar stiu ca daca il sterg mesajul se poate recupera si eu vreau sa il sterg definitiv in...

Nu poti sa stergi definitiv nici mesajele nici contul de Facebook pentru ca de ele sunt interesate, pe langa Facebook, cei de la CIA, NSA, FBI si altele similare... iar tot ce e acolo, poate fi proba la proces...
Facebook e ca in cartile lu Orwell... poti sa-l folosesti, dar nu are buton de oprire...  Numai stapanii pot sa-l opreasca...

#9
aaddyy2005

aaddyy2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.02.2013
Mai zicea unu ca daca n-ai facebuca nu existi, dar si daca ai existenta ta poate fi pusa in pericol. Chibzuieste de 10 ori cand bagi ceva on line.

#10
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Cred ca a ajuns sotul acasa. De aia nu mai posteaza nimic.

#11
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

 andreea_daniela00, on 21 mai 2017 - 17:13, said:

Da se pot recupera conversatiile si pe mine ma intereseaza sa stiu cum sa fac sa nu se mai recupereze niciodată
Cineva a fost fată rea :D

#12
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,825
  • Înscris: 10.12.2006
[ https://img.memesuper.com/ed2ce3637dacdcb14f997c8ecd84213c_like-facebook-meme-facebook-meme-facebook_550-343.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#13
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,288
  • Înscris: 08.11.2016

 barbosa, on 21 mai 2017 - 17:07, said:

Fals. Se poate recupera. Se intra undeva la setari si setrimite ceere la FB pentru a descarca intreaga arhiva. Si primesti pe mail toate conversatiile. Inclusiv cele sterse. Nu mai stiu exact procedura, dar stiu sigur ca se poate.
Nu se poate. Nu se recupereaza nicio conversatie stearsa, ce ai sters, sters ramane cel putin pentru tine ca utilizator. Am descarcat eu arhiva aceea din setari-general si era cam toata activitatea mea de pe facebook acolo mai putin mesajele sterse. Verificati si convingeti-va singuri, nu mai vorbiti din auzite.

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate