Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Situatie ciudată...

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011
La un topic creat de mine, dimineață a postat un user, eu nu am văzut postarea dar sunt sigur ca fusese nelalocul ei. A fost ștearsă.
Userul respectiv este Banat?pentru ca nu se poate vizualiza profilul.
Totuși nu apare în lista cu cei banati...
Ma poate lamuri cineva?

#2
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Sunt anumite categorii de useri care sunt banați din start.
O categorie fiind spamerii(de exemplu).
Ei nu apar mereu la "Insectar".

Edited by ASCENDED, 20 May 2017 - 20:29.


#3
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,557
  • Înscris: 06.03.2016
O fi fost vreun spammer.

#4
gladiatore

gladiatore

    Moldovean !! Ceva probleme ???

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 01.10.2016
Iti spun eu ce e . Acel user , face conturi zilnic , si posteaza link-uri , catre satana , catre draci-laci ......Nu are rost sa-l treaca la banati . Parerea mea , acela e un pic plecat de-acasa .

#5
The Stressmaker

The Stressmaker

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,275
  • Înscris: 25.10.2005
O intrebare tangentiala am si eu. Dupa cat timp de la o postare noua apar la "continut popriu", in lista, mesajele sau topicele noi. Am observat ca dureaza ceva timp si presupun ca este actualizarea bazei de date cu noile informatii. Gandesc corect?

#6
A-d-r-i-a-n

A-d-r-i-a-n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 849
  • Înscris: 26.09.2014

View PostThe Stressmaker, on 20 mai 2017 - 20:34, said:

O intrebare tangentiala am si eu. Dupa cat timp de la o postare noua apar la "continut popriu", in lista, mesajele sau topicele noi. Am observat ca dureaza ceva timp si presupun ca este actualizarea bazei de date cu noile informatii. Gandesc corect?
Spunea Adm pe alt subiect ca actualizarea se face o data pe zi. Sper sa nu gresesc.

#7
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Mo ...da' sensibilosi mai "ie " unii . A postat ...s-a sters postarea ....the end . Ce vrei acum , onoarea "reperata" , daune morale si materiale ...nu poti sa dormi daca nu este ala pedepsit exemplar , dat cu catran virtual si improscat cu pene de gasca la fel de virtuale  ?

Edited by JurasikMan, 20 May 2017 - 20:57.


#8
ddaannii

ddaannii

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 26.04.2011

View PostJurasikMan, on 20 mai 2017 - 20:57, said:

Mo ...da' sensibilosi mai "ie " unii . A postat ...s-a sters postarea ....the end . Ce vrei acum , onoarea "reperata" , daune morale si materiale ...nu poti sa dormi daca nu este ala pedepsit exemplar , dat cu catran virtual si improscat cu pene de gasca la fel de virtuale  ?
Problema este ca numele de user folosit de inculpatul în cazul de față se potrivește cu anumite elemente din viata mea.
As fi vrut sa știu despre ce a bodoganit.
Pe tine personal te-as ruga sa nu mai răspunzi asa acid, nu e prima data când o faci.

View Postmusta1, on 20 mai 2017 - 20:57, said:

.. nu ai ratat nimic, stai linistit Posted Image
Asa sa fie.

#9
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
Nu apar toți cei avertizați/ banați la ”insectar”, dacă-i Fifi în formă s-ar umple prima pagină numai cu clonele ei, acum a apărut și satanistul ăsta devotat care spammează în draci... Să zicem că acolo sunt trecuți utilizatorii ”normali”.
Dacă te interesează toate mesajele, setează notificarea prin email la subiectele urmărite, chiar dacă anumite mesaje sunt șterse, le vei putea citi în email. Your profile- My settings- Notification options.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate