Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

URGENT șut sau psiholog

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
Ariana31

Ariana31

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 03.05.2017
Am nevoie de cineva care să mă trezească sau să-mi dea un șut. Am 23 de ani, dar simt că nu mai știu ce să fac. Sunt în ceață. Am terminat o facultate de jurnalism pe note bune și tare bune, am venit la Chișinău și m-am angajat și aici a început strășnicia, nu-mi place ce fac. Am vrut să plec peste hotare, însă ghinion, nu mi-au ajuns la admiterea de master 5 puncte. Nu știu ce să fac, nu-mi place jobul, la masterat vreau să depun însă parcă nu la Chișinău, iar la București dacă vin  nu știu dacă voi avea succes. Ironia este că am luat note bune, mereu printre primii și parcă simțiam eu că persoanele bune în facultate nu au succes în viața. A da...punctul culminant, am o viață privată de tot râsul..sunt singură...să mă trezească cineva vă rog cu un șut :D
Mai accentuez odată, nu mă regăsesc în jobul pe care îl am, parcă am vrut altceva de la viață, însă nu găsesc...ceva nu se leagă..ceva lipsește

#2
Lenevo

Lenevo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,015
  • Înscris: 10.04.2017
Moldoveanca draguta, nu te-ai prins ca femeia are nevoie de un barbat in viata ei?

#3
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
@Ariana31
o sa imbatranesti si o sa te faci urata si grasa.....

esti tanara, te duce capu, profita de el, pleaca in lume ....

Edited by arg, 10 May 2017 - 15:48.


#4
arkhangel

arkhangel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 27.03.2006
Nu erai tu cea care voia sa vina la Bucuresti? :) Daca de acum iti faci probleme de genul, mai tarziu ce faci? Ai doar 23 de ani, ai tot timpul sa iti faci si griji. Nu iti place job-ul incepe sa cauti altceva. Nici mie nu mi-au placut toate job-urile pe care le-am avut, dar fara bani nu prea traiesti. Si daca esti singura ce? O sa apara cineva si in viata ta. Dar daca il astepti pe Fat frumos ... Pana una alta, ia-ti un caine sau o pisica.

#5
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,271
  • Înscris: 06.07.2007
poti incerca la romanii au talent

#6
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
O poza face cat o mie de cuvinte :D

#7
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Pune o poza sa te vedem , sa stim ce sfaturi sa dam ..

#8
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
lasati mai fata in pace, ati simtit repede miros ... si .....

#9
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Pune poza si dupa sigur se gaseste  minim unul care sa te ia la suturi (si nu numai) :lol:

#10
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,488
  • Înscris: 18.06.2007
dar de ce șut? eventual un sfat. la topicul anterior ai fost sprijinită să vii în bucurești. nu o să fie ușor dar ai grijă să nu intri în marea masa a femeilor, respectiv frustrate fără motiv.

#11
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,759
  • Înscris: 15.04.2012
Un "sut" bun de 3h si ai sa vezi ce viata frumoasa o sa ai.
Ai sa iubesti tot ce te inconjoara.

#12
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
@Ariana31
pune o poza de pe net sa nu mai doarma baietii la noapte....

#13
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,526
  • Înscris: 05.06.2009
in afara de jurnalism, la ce altceva te pricepi, ce stii sa faci sau ce ti-ar placea sa faci ?
iti place sa lucrezi cu copiii, de exemplu ? ai putea fi bona sau sa predai o limba straina unor copii de gradinita/scoala primara sau la un centru care organizeaza evenimente si activitati pentru cei mici ?
cand mai pici in butoiul cu melancolie, aminteste-ti ca esti mult mai norocoasa decat o gramada de oameni de pe planeta asta, care abia isi duc traiul de pe o zi pe alta, sunt saraci, bolnavi sau fara adapost.
daca nu te simti implinita cu ceea ce faci, cauta-ti alt loc de munca sau gandeste-te sa te implici in voluntariat, in timpul liber. la un centru de copii cu nevoi speciale, la un centru de ingrijire a batranilor, la un orfelinat, la o fundatie care se ocupa cu activitati de binefacere...

#14
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Oricum ai sanse de 100 de ori mai mari in Bucuresti fara de Chisinau, incepand de la job ok si terminand cu banii. Iei si tu un roman verde in curte, sau ma rog unde-ti incape :lol:, si rezolvi si cu cetatenia ;)

#15
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006

View Postarg, on 10 mai 2017 - 15:45, said:

@Ariana31
o sa imbatranesti si o sa te faci urata si grasa.....


...poate ca este deja ....de tanara . In cazul acesta , nu-s sperante . Vroiai un sut Posted Image .

#16
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005

View PostJurasikMan, on 10 mai 2017 - 16:28, said:

...poate ca este deja ....de tanara . In cazul acesta , nu-s sperante . Vroiai un sut Posted Image .
eu nu dar se pare ca pe aici sunt multi doritori....

Edited by arg, 10 May 2017 - 16:30.


#17
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Sutul era pentru ea .

#18
pink-beetle

pink-beetle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 13.07.2015
Esti grasa?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate