Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

KaeQrnvNzZ

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
silkjh

silkjh

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.04.2017
Buna! De cate ori imi bag un stick in laptop imi face shortcut-uri in folderul stick-ului. Are numele ''KaeQrnvNzZ'' cu locatia tinta system 32. E detectat de Avast. daca sterg shortcut-ul de pe stick si il bag in alt calculator nu mai este, dar daca il pun din nou pe laptop imi apare ori de cate ori il sterg. Antivirusul nu poate rezolva problema. Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

#2
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012

 silkjh, on 07 aprilie 2017 - 18:16, said:

Buna! De cate ori imi bag un stick in laptop imi face shortcut-uri in folderul stick-ului. Are numele ''KaeQrnvNzZ'' cu locatia tinta system 32. E detectat de Avast. daca sterg shortcut-ul de pe stick si il bag in alt calculator nu mai este, dar daca il pun din nou pe laptop imi apare ori de cate ori il sterg. Antivirusul nu poate rezolva problema. Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Salut. Încearcă instrucțiunile de //AICI\\.

#3
fmm_d

fmm_d

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 28.03.2017
Scanare online bitdefender, sau cel mai simplu: format C:\.

#4
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,383
  • Înscris: 01.12.2001
Ai laptopul virusat.

#5
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017
Incearca sa formatezi stickul.... Daca nu merge.... reinstalare de sistem cu formatare completa hard disc si stickul USB

Edited by bogdan181180, 07 April 2017 - 19:24.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate