Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Alunita sau papilom?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
dDow12

dDow12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 22.08.2015
Salutari, am la subrat o chestie care seamana si cu o alunita si cu un papilom! Chestia e ca acum o saptamana am deranjat-o putin printr-o mica zgaraitura in care a curs putin sange! Am fost la asistentul scolii care a curatat cu betadina ceva, a pus un plasture si a zis ca e ok! Acum in partea unde am taiat/zgariat s-a cicatrizat si sta sa cada acea cicatrice mica! Nu este rosia, nu s-a schimbat forma sau ceva, arata tot asa cum arata inainte :) am protejat cat de mult am putut sa nu se atinga de piele cu un plasture, este nevoie sa merg la un dermatolog? Intreb pentru in perioada asta am alte probleme de sanatate si trebuie sa umblu si pe la gastro si pe la analize si inca un consult imi ia din timp! Multumesc :)

#2
kruger

kruger

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,927
  • Înscris: 04.02.2006

 dDow12, on 29 martie 2017 - 12:11, said:

Salutari, am la subrat o chestie care seamana si cu o alunita si cu un papilom! Chestia e ca acum o saptamana am deranjat-o putin printr-o mica zgaraitura in care a curs putin sange! Am fost la asistentul scolii care a curatat cu betadina ceva, a pus un plasture si a zis ca e ok! Acum in partea unde am taiat/zgariat s-a cicatrizat si sta sa cada acea cicatrice mica! Nu este rosia, nu s-a schimbat forma sau ceva, arata tot asa cum arata inainte Posted Image am protejat cat de mult am putut sa nu se atinga de piele cu un plasture, este nevoie sa merg la un dermatolog? Intreb pentru in perioada asta am alte probleme de sanatate si trebuie sa umblu si pe la gastro si pe la analize si inca un consult imi ia din timp! Multumesc Posted Image
Da, trebuie sa te duci la dermatolog :)
Esti din Bucuresti?

#3
dDow12

dDow12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 22.08.2015
Da,sunt din Bucuresti! Totusi cat mai pot amana? Saptamana viitoare am de umblat nu gluma cu alte probleme :))

#4
XORIAN_L

XORIAN_L

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,205
  • Înscris: 01.10.2009

 dDow12, on 29 martie 2017 - 12:30, said:

Totusi cat mai pot amana?
Nu poti amana nici o secunda.
Serios vorbesc.

#5
dDow12

dDow12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 22.08.2015
Oke, o sa incerc cat mai curand! Pot face programare undeva la un dermatolog sau strebuie sa trec iar pe la ala de familie sa iau trimitere?

#6
dDow12

dDow12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 22.08.2015
Mi-am facut timp si o sa merg Vineri sa iau trimitere si Luni sa ma duc, altfel nu am cum, e posibil sa nu fie alunita, sta parca intr-un picior acolo si e mai mult de culoarea pielii. Nu vreau sa ma mai sperii si de la asta , sunt destul de stresat din alte probleme, multumesc si daca stiti un dermatolog bun prin Bucuresti :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate