Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Achizitie trusa scule

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
37 replies to this topic

#37
AlexaLesby

AlexaLesby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 18.09.2016
Doar cateva suruburi? Acum o saptamana cand mi-am facut o cusca la caine am folosit o masina de insurubat cu impact makita f veche cu un bit pz 2 bosch din acela cu varf galben luat de la dedeman, si a rezistat cu brio la vreo 60 de suruburi si inca arata bine.

Quote

Hai ca vad ca acum ai schimbat-o pe Hazet, dupa ce pana acum ai sustinut ca Facom are aliaje secrete si ti-am demonstrat ca nu e asa Posted Image
Deci zi-mi clar, Hazet si mai care firma are aliaje secrete? Facom ne-am lamurit ca nu are, desi pana acum ai sustinut asta.
Te faci ca nu intelegi? Pt ultima oara, Facom, Snap on, Hazet, Stahlwille, Gedore, poate si altii - nu au niciunde specificate tipurile de otel. De ce tot insisti cu CrV-ul?

Edited by AlexaLesby, 17 March 2017 - 00:01.


#38
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

View Postmissionnad, on 16 martie 2017 - 23:56, said:

Unbrutus,am incurcat pretul,sorry..oricum acum cateva zile era 280,nu era la reducere.
Chiar si asa ,ca e 280,ca e 220 oricum costa ceva,pret care se reflectă in calitatea produsului.
Am pus un link mai sus de pe amazon uk in care cineva zice ca SnapOn costa de 3 ori mai mult, pretul s-o reflecta in calitatea produsului?
Si daca da, pana cand? SnapOn e de 3 ori mai buna? In ce fel, in ce sens... aliaje de 3 ori mai secrete?

View PostAlexaLesby, on 16 martie 2017 - 23:57, said:

Doar cateva suruburi? Acum o saptamana cand mi-am facut o cusca la caine am folosit o masina de insurubat cu impact makita f veche cu un bit pz 2 bosch din acela cu varf galben luat de la dedeman, si a rezistat cu brio la vreo 60 de suruburi si inca arata bine.


Te faci ca nu intelegi? Pt ultima oara, Facom, Snap on, Hazet, Stahlwille, Gedore, poate si altii - nu au niciunde specificate tipurile de otel. De ce tot insisti cu CrV-ul?
Da, 60 suruburi mici sint cateva pt un om care construieste case cu suruburi lungi in stejar uscat, unde multe masini de insurubat nici nu sint capabile sa le insurubeze de altfel.
Cusca caine din ce, din OSB?

Tu te faci ca nu pricepi... pt ultima oara, Facom e o firma mediocra.
Hazet ti-am pus deja poza cu tipul de otel specificat.
Insist cu CrV ca asta e materialul folosit de ei... si S2 pt biti. S2 care e si cam cel mai dur otel pt biti. Si CrMo uneori, se pare chiar si la Yato.
Te rog renunta la ideile cu "aliaje secrete"...

Pe cele de la Bosch ce aliaj scrie ca e ? Apropo, de ce slavesti atata firmele alea si totusi folosesti produse Bosch?
Ca fac exact acelasi lucru? pai cu aia am inceput si eu... NU produselor din piata, dar un bosch sau yato de la un vanzator serios sint tot pe acolo cu orice alta firma la piese FIXE de genul biti si tubulare.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate