Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Tableta blaupunkt cu probleme!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
redbotos

redbotos

    Productiv

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,141
  • Înscris: 01.03.2015
Am o tableta blaupunkt endeavour1001 care o folosesc după servici când vin acasă pt timpul liber. Am luat-o de la un sh cu 200 Lei, mai mult că are diagonala la display mare și mă pot uita la filme și YouTube fara sa deranjez pe nimeni. Dar în timp am văzut niște probleme. Se descarcă repede din cauza ecranului prea mare , am instalat 360 pt a câștiga ceva timp și o mers de minune. Celelalte probleme sunt spațiul prea mic pt memoria interna , iar actualizările la ziua , umple memoria , și mă atenționează că e prea plină. Are o memorie externa de 4GB in care am mutat FB, messenger, și jocuri. Dar datele rămân tot in memoria tabletei. Nu are card de memorie sau nu știu unde să caut. Dar dacă e doar o partiție , cum o sterg? Sau cum sterg toată memoria , pt că am dat erasse all și tot îmi apare niște date în germană. Cred că a fost a unui neamnt.

Edited by redbotos, 05 March 2017 - 14:18.


#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Tableta nu are nicio problema.

Atat face...

Poti cauta un root + app2sd sau sa faci un SD separat sa fie vazut ca memorie interna. Asta daca are destul support xda

#3
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
Nu are nici un suport. Am si eu una. Nu root, nu nimic.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate