Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

Beneficiile europenilor dupa primirea de migranti

* * * - - 12 votes
  • This topic is locked This topic is locked
14595 replies to this topic

#14581
mobiletron

mobiletron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 15.08.2018

View PostCris007, on 06 ianuarie 2019 - 20:39, said:

Tudor Simionov, românul omorât la Londra, se pare că a picat în centrul unei răfuieli ai unor clalnuri mafiote.

Tudor Simionov, românul care a fost omorât la Londra, se pare că a primit mai multe lovituri de cuțit care nu au venit din partea unui petrecăreț violent. Conform presei britanice, românul a fost victimia unei răfuilei între două clanuri mafiote care se luptă de mult timp pentru a domina centrul Londrei în privința traficului de droguri și proxenetismului. El a fost omorât de un mafiot albanez care a venit însoțit de alți membri pentru a lua taxă de protecție de la clubul păzit de Tudor Simionov.

Bine ca am lamurit-o si pe asta.

Si absolut intamplator raketii erau islamisti... din care unul era fiul unui terorist declarat. Asa ca ce am lamurit, ca islamul e nociv?

Edited by mobiletron, 06 January 2019 - 20:48.


#14582
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,734
  • Înscris: 06.08.2004
Hahahhaha, cumva, cumva sa aduceti religia in discutie la o rafuiala intre racheti. Bravo dar trist si patetic.

Edited by Cris007, 06 January 2019 - 20:52.


#14583
mobiletron

mobiletron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 15.08.2018

View PostCris007, on 06 ianuarie 2019 - 20:51, said:

Hahahhaha, cumva, cumva sa aduceti religia in discutie la o rafuiala intre racheti. Bravo dar trist si patetic.

Pai nu ziceai bre ca islamistii ne vor plati pensiile? Eu vad ca sunt raketi...

#14584
futurist

futurist

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,710
  • Înscris: 09.05.2008

View Postandreic, on 06 ianuarie 2019 - 18:35, said:

Nu prea cresc banane acolo... dar e amuzant Posted Image Problema nu e ca sunt prosti... si ca au sistemul de educatie slab, mutli analfabeti... abia acuma se ridica pe propriile forte, asta e.


Dar uite ca daca te uiti la universitatile americane o gramada de persoane de culoare au cerrtificari de top...


Dar oricum asa cum ziceam si mai demult, iq-ul nu este argument iar rasismul denota prostie si e dovedit de studii publicate demult si prin arii pe aici Posted Image Nu ai cum sa fii destept si sa continui sa fii rasist... nu merge.




China nu investeste degeaba acolo ci pentru ca a realizat potentialul lor in conditii civilizate de respect reciproc. Cand Europenii i-au colonizat si-au batut joc de ei, au venit cu aere si fite de superioritate dar ii interesau strict resursele, China e mai isteata si are alta abordare in care ii ajuta cu adevarat fara sa le bage mana in resurse, practic orice investesc chinezii acolo in 30-50 ani se intoarce inapoi de la sine. Fac trenuri de mare viteza am vazut recent... . nebunie ce e acolo.
Chinezii au invatat e la europeni, au cumparat tehnologii (gen tgv, bullet si maglev) si acuma construiesc altele ale lor in Africa... dupa acele idei Posted Image
De vreo 600 de ani se tot ridica.

O gramada mai mare sau mai mica?

De ce nu merge?
Ca zice andreic de pe lolopedia?

Aici deja m-ai dat pe spate.
Deci, deci asa ceva eu n-am vazut pe nicaieri. Sa-ti ponegresti rasa, credinta, de dragu' unor maimute, si sa ajungi sa-i lauzi pe altii care fac aceleasi lucruri ca si ai tai, da' au alta dieta bazata pe orez si caini, sustinand ca aia sunt mai buni si mai milosi e ceva ce frizeaza absurdu'.
Dinspre punctu' meu de vedere sunteti irecuperabili si orice discutie cu alde voi nu aduce nimic bun.
Pentru nimeni.

#14585
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Postmihaela5, on 06 ianuarie 2019 - 16:44, said:

Vad ca iti surad "izgonirile" . Pai daca albii trebuie izgoniti din continentul african inseamna ca esti de acord si cu izgonirea negrilor de pe continentele albilor , nu? Posted Image
Nu ai la ce sa te astepti de la andreic....daca el compara bataia cu pietre si taierea membrelor cu bataia cu cureaua si bete.......

View Postdiegodanny, on 05 ianuarie 2019 - 21:30, said:

Si atunci cum explici ca arabii si africanii au pedepse barbare ? : bataie cu pietre, taiatul mainii, degetelor etc.
Si cum explici ca pentru aia femeia este sclava si nu are aproape niciun drept ?

View Postandreic, on 05 ianuarie 2019 - 21:31, said:

Asa cum si la noi exista pedeapta cu cureaua... sau bataile de la Ruginoasa... s-au perpetuat din timpuri stravechi. N-au aparut alte obiceuiri civilizate care sa le inlocuiasca.

View Postavenirv, on 06 ianuarie 2019 - 11:56, said:

o.m. inseamna orientul mijlociu ?
si pe vremuri acolo locuiau albi ?
si apoi s-au amestecat cu africani veniti din africa in asia ?
jos palaria ! esti pazit de Dumnezeu ! si esti dovada superioritatii omului alb. indiferent de ce spun unii oameni rai...
Poate te lamuresti:
Citeste aici:
https://en.wikipedia.../Caucasian_race

Iar pe harta vezi teritoriile care au fost populate de albi (ce este cu verde)
[ https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/48/Carleton_Coon_races_after_Pleistocene.PNG/300px-Carleton_Coon_races_after_Pleistocene.PNG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
verde-  Caucasoid
galben-   Negroid
roz- Capoid
albastru-   Mongoloid
portocaliu- Australoid

Populatia actuala din o.m nu mai este aceeasi care era in antichitate, populatia actuala este asemanatoare cu cea din america latina.

#14586
mobiletron

mobiletron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 15.08.2018

View Postandreic, on 06 ianuarie 2019 - 18:35, said:

Pai daca le-ai vazut cum poti sugera sau insinua ca metoda ruseasca e cea mai buna, aia isi omoara jumate din ostatici si zic ca au fact treaba oki... nu, nu e oki.

Gogule, aia au omorat ostatici pt ca rusii nu negociaza. Negocierea inseamna doua lucruri: slabiciune sau siretenie. Rusii au jucat intotdeauna de pe pozitii de forta, pt ei mortii sunt doar o statistica. Neamurile ale acelor teroristi au disparut pana la rudele de gradul 5, ADN-ul lor imputit nu mai exista.

#14587
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Postandreic, on 06 ianuarie 2019 - 16:53, said:

Nu e nicio propaganda musu.
Si atunci ce este ? ca nu faci altceva decat sa ii lauzi si sa ii "speli" impreuna cu cris007 si vio cand vine vorba despre obieceiurile lor barbare/salbatice (taiatul membrelor, bataie cu pietre etc) plus ca face-ti si propaganda pentru migratie ilegala.

Edited by diegodanny, 06 January 2019 - 21:05.


#14588
mobiletron

mobiletron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 15.08.2018

View Postdiegodanny, on 06 ianuarie 2019 - 21:03, said:

Si atunci ce este ? ca nu faci altceva decat sa ii lauzi si ii "speli" impreuna cu cris007 si vio cand vine vorba despre obieceiurile barbare/salbatice (taiatul membrelor, bataie cu pietre etc) .

E consemn pe unitate, tu nu ai vazut cat de agresivi au devenit de cateva zile? Le-a mers cam prost in ultima vreme... nici nu se mai uita ce ineptii posteaza, important e sa posteze. Logica, bun simt... s-au dus dracului.

Edited by mobiletron, 06 January 2019 - 21:07.


#14589
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Postmobiletron, on 06 ianuarie 2019 - 21:05, said:

E consemn pe unitate, tu nu ai vazut cat de agresivi au devenit de cateva zile? Le-a mers cam prost in ultima vreme... nici nu se mai uita ce ineptii posteaza, imortant e sa posteze. Logica, bun simt... s-au dus dracului.
Probabil ca nu le mai merg ong-urile sorosiste, ce bine ar fi sa le i-a la puricat sa le verifice activitatea, ca dupa cum se vede romanii care erau amarati inainte sunt la fel de amarati si dupa aparitia ong-urilor.

Edited by diegodanny, 06 January 2019 - 21:14.


#14590
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postfuturist, on 06 ianuarie 2019 - 20:56, said:


De vreo 600 de ani se tot ridica.

O gramada mai mare sau mai mica?

De ce nu merge?
Ca zice andreic de pe lolopedia?

Aici deja m-ai dat pe spate.
Deci, deci asa ceva eu n-am vazut pe nicaieri. Sa-ti ponegresti rasa, credinta, de dragu' unor maimute, si sa ajungi sa-i lauzi pe altii care fac aceleasi lucruri ca si ai tai, da' au alta dieta bazata pe orez si caini, sustinand ca aia sunt mai buni si mai milosi e ceva ce frizeaza absurdu'.
Dinspre punctu' meu de vedere sunteti irecuperabili si orice discutie cu alde voi nu aduce nimic bun.
Pentru nimeni.
Bravo tata
Ai pus punctul pe "i"

View Postmobiletron, on 06 ianuarie 2019 - 21:05, said:



E consemn pe unitate, tu nu ai vazut cat de agresivi au devenit de cateva zile? Le-a mers cam prost in ultima vreme... nici nu se mai uita ce ineptii posteaza, important e sa posteze. Logica, bun simt... s-au dus dracului.
Toate astea fac bine pentru că mulți vor putea vedea realitatea și vor fi și mai convinși că islamul înseamnă numai moarte și distrugere

#14591
mediasick

mediasick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,122
  • Înscris: 21.08.2017
Dinspre punctu' meu de vedere sunteti irecuperabili si orice discutie cu alde voi nu aduce nimic bun.

asa i

#14592
vapeClouds

vapeClouds

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,419
  • Înscris: 25.10.2018

View PostI2O, on 06 ianuarie 2019 - 20:24, said:

Mare minune sa nu-i extermine și fizic chinezii daca negrii vor încerca să facă ce au făcut cu albii

pai ce bun mai sunt dupa ce china controleaza tot?

momentan , chinezii locuiesc in orase noi in china , pe cand africanii tot in casele alea din chirpici fara apa curenta... dupa ce o sa le ia pamantul , chinezii or sa vrea sa se extinda... o sa ii omoare ca pe tantari. ii doare in fund pe chinezi de bastinasi.

cred ca si acum is uimiti la cat de usor le a fost sa intre in africa.

#14593
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostvapeClouds, on 06 ianuarie 2019 - 21:30, said:


pai ce bun mai sunt dupa ce china controleaza tot?

momentan , chinezii locuiesc in orase noi in china , pe cand africanii tot in casele alea din chirpici fara apa curenta... dupa ce o sa le ia pamantul , chinezii or sa vrea sa se extinda... o sa ii omoare ca pe tantari. ii doare in fund pe chinezi de bastinasi.

cred ca si acum is uimiti la cat de usor le a fost sa intre in africa.
Cred ca mai uimiti sunt de cat de prosti au fost albii...si cu siguranta chinezii nu vor face greselile care le-au facut albii

#14594
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View Postmobiletron, on 06 ianuarie 2019 - 20:47, said:

Si absolut intamplator raketii erau islamisti... din care unul era fiul unui terorist declarat. Asa ca ce am lamurit, ca islamul e nociv?
Maica Thereza nu era albaneza ?

View Postdiegodanny, on 06 ianuarie 2019 - 20:58, said:

Nu ai la ce sa te astepti de la andreic....daca el compara bataia cu pietre si taierea membrelor cu bataia cu cureaua si bete.......




Poate te lamuresti:
Citeste aici:
https://en.wikipedia.../Caucasian_race

Iar pe harta vezi teritoriile care au fost populate de albi (ce este cu verde)
[ https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/48/Carleton_Coon_races_after_Pleistocene.PNG/300px-Carleton_Coon_races_after_Pleistocene.PNG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
verde-  Caucasoid
galben-   Negroid
roz- Capoid
albastru-   Mongoloid
portocaliu- Australoid

Populatia actuala din o.m nu mai este aceeasi care era in antichitate, populatia actuala este asemanatoare cu cea din america latina.
aha, cred ca ai dreptate.
am vazut in filmele de la hollywood ca egiptenii erau blonzi si pana si Iisus era blond cu ochii albastri.
asta accept, este dovada suprema.
coptii sunt egiptenii originari.

#14595
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postavenirv, on 06 ianuarie 2019 - 22:16, said:

Maica Thereza nu era albaneza ?


aha, cred ca ai dreptate.
am vazut in filmele de la hollywood ca egiptenii erau blonzi si pana si Iisus era blond cu ochii albastri.
asta accept, este dovada suprema.
coptii sunt egiptenii originari.
Eu am auzit ca mohamed era pedofil si pederast

#14596
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,694
  • Înscris: 13.10.2003
Mda, incet-incet topicul si-a pierdut interesul si tema initiala a fost abandonata in favoarea jignirilor.
Se inchide, este deja prea lung carnatul.
Puteti face altul pe aceeasi tema, nici o problema insa daca se continua cu discutarea altor useri vom da sanctiuni!

TREBUIE SA INTELEGETI CA ORICARE DINTRE NOI USERII AVEM DREPTUL LA OPINIE!
VA PLACE SAU NU OPINIA CELORLALTI - VA PRIVESTE INSA DACA JIGNITI SAU ,,BARFITI PUBLIC'' APLICAM REGULAMENTUL!

Zilnic sunt raportate posturi de aici ptr. asa ceva. Devine agasant.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate