Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

site-uri de socializare/ matrimoniale...

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#19
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Bre, Tinderul e diferit.

E aproape perfect.
Plus ca poti stalckui tipele, daca au pus instagramul. Le adaugi pe Insta fara sa le zici ceva pe Tinder si apoi apari pe Insta din umbra. Oi oi :lol:

#20
retele

retele

    Acest etern fabulos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,788
  • Înscris: 29.04.2004
Am avut și noi pe Softpedia colțul nostru matrimonial, topicul cu "Comentarii la Hai să vedem cum arătăm", din păcate un administrator ursuz și fără chef de socializare l-a închis.
Să-i fie rușine!

Edited by retele, 19 February 2017 - 15:04.


#21
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

 Lex404, on 19 februarie 2017 - 14:58, said:

Bre, Tinderul e diferit.

E aproape perfect.
Plus ca poti stalckui tipele, daca au pus instagramul. Le adaugi pe Insta fara sa le zici ceva pe Tinder si apoi apari pe Insta din umbra. Oi oi Posted Image
Uite si cu Tinderu' asta peste ce poti da==>https://www.vice.com...ii-de-viata-256

#22
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009
Lasa-ma frate ca nici aia nu-i normala

În prima săptămână din 2015 m-am întâlnit cu zece bărbați de pe Tinder.

Adica, din 7 zile 10. Pai se intalnea in 2 schimburi? :lol:

#23
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 kary4u, on 19 februarie 2017 - 14:45, said:

Buna Aniela2000

si eu am fost ca tine si am avut multe relatii esuate cu barbati pe care i-am intalnit prin metode clasice gen prieteni etc, dar nici unul nu a fost satisfacator.
Am apelat la matrimoniale si te asigur ca oferta de acolo este de cea mai buna calitate.
Mi-am intalnit sotul pe un astfel de site, este inalt, frumos, detine mai multe afaceri si are o situatie financiara buna, in timpul liber ajuta persoane nevoiase, este barbatul de vis.
Si nu a fost doar noroc pentru ca mi-am convins si prietenele sa incerce si toate si-au gasit din prima barbati bine si acum sunt fericite!
Se gasesc acolo si femei inalte, frumoase si cu situatie financiara buna ? Poate ma insor !

#24
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,068
  • Înscris: 30.07.2006

 kary4u, on 19 februarie 2017 - 14:45, said:

Buna Aniela2000

si eu am fost ca tine si am avut multe relatii esuate cu barbati pe care i-am intalnit prin metode clasice gen prieteni etc, dar nici unul nu a fost satisfacator.
Am apelat la matrimoniale si te asigur ca oferta de acolo este de cea mai buna calitate.
Mi-am intalnit sotul pe un astfel de site, este inalt, frumos, detine mai multe afaceri si are o situatie financiara buna, in timpul liber ajuta persoane nevoiase, este barbatul de vis.
Si nu a fost doar noroc pentru ca mi-am convins si prietenele sa incerce si toate si-au gasit din prima barbati bine si acum sunt fericite!

Noroc cu bune samaritene ca tine care s-au inscris pe SP acum juma de ora, sa o fereasca pe Aniella de futalai si sa ii prezinte barbati de vis ,de 30 de ani, frumosi, destepti si cu bani Posted Image
Evident ,toti nerabdatori sa se insoare :)

Edited by marius.bunu, 19 February 2017 - 15:21.


#25
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009

 marius.bunu, on 19 februarie 2017 - 15:20, said:

Noroc cu bune samaritene ca tine care s-au inscris pe SP acum juma de ora, sa o fereasca pe Aniella de futalai si sa ii prezinte barbati de vis ,de 30 de ani, frumosi, destepti si cu bani Posted Image
Evident ,toti nerabdatori sa se insoare Posted Image
Si inalti
Si filantropi


Nu zice nimic de varsta. O fi Soros :lol:

#26
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,497
  • Înscris: 13.10.2010

 Jammalan-the-Prophet, on 19 februarie 2017 - 14:53, said:


Fifi nimic?
Ce cauta fifi pe topicul asta?! :huh:

 Lex404, on 19 februarie 2017 - 15:22, said:


Nu zice nimic de varsta. O fi Soros Posted Image
Nu e, ca a plecat acum 3-4 zile!

#27
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009

 ccf_cristi, on 19 februarie 2017 - 15:23, said:

Ce cauta fifi pe topicul asta?! Posted Image
poate are chef de >Fu_Thai<

#28
kary4u

kary4u

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 19.02.2017
Buna pasilla, da sunt si femei foarte frumoase.
Eu am vrut sa experimentez ceva nou si am incercat si cu o femeie si a fost de vis. Am ramas si acum prietene.
Intra si tu pe [unde vrei - editat de moderator] si o sa vezi cu ochii tai, nu ai nimic de pierdut, ai doar de castigat. Nu stii pana nu incerci!

Edited by althea, 19 February 2017 - 16:50.


#29
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Si cum scriu acolo ?
"Batran tanar, sarac, cu burta si chelie, caut sotie tanara, inalta, frumoasa si cu multi bani. Nu ma intereseaza sa faca acte caritabile in timpul liber".

E bine ?

#30
Moinesti72

Moinesti72

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,068
  • Înscris: 30.07.2006

 pasilla, on 19 februarie 2017 - 15:40, said:

Si cum scriu acolo ?
"Batran tanar, sarac, cu burta si chelie, caut sotie tanara, inalta, frumoasa si cu multi bani. Nu ma intereseaza sa faca acte caritabile in timpul liber".

E bine ?

"Bugetar, locuiesc cu parintii la 40 de ani -ca Mircea Badea- am rate la Logan, 1,50 m, cam 80 kg, usor peltic, chelie deasa,  5 cm cand e in erectie, rog toate femeile frumoase, inalte,
bogate, tinere sa ma sune ca sa le pot transmite acest mesaj :"Pe mine sa nu contati".

Edited by marius.bunu, 19 February 2017 - 15:50.


#31
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009

 kary4u, on 19 februarie 2017 - 15:33, said:

Buna pasilla, da sunt si femei foarte frumoase.
Eu am vrut sa experimentez ceva nou si am incercat si cu o femeie si a fost de vis. Am ramas si acum prietene.
Intra si tu pe simpatie.ro si o sa vezi cu ochii tai, nu ai nimic de pierdut, ai doar de castigat. Nu stii pana nu incerci!

Aveti si barbati pentru barbati?

Userul @-Mango- e foarte interesat. Daca vrei poti posta si aici
https://forum.softpe...0#entry20731289


Acolo sunt fete singure, trecute de-o varsta, divortate sau vaduve. Baieti de casa, casatoriti care mai cauta cate-o fata voinica si un baietel cam indecis (@Mango) care se bucura si de alti baietei si de alte fetite, dupa cum ii cade.

#32
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009

 super8, on 19 februarie 2017 - 15:07, said:

Uite si cu Tinderu' asta peste ce poti da==>https://www.vice.com...ii-de-viata-256


Ba, ala "Nehotaratul plin de el" cred ca era Thair :lol:

#33
demin2609

demin2609

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 193
  • Înscris: 22.11.2009

 Claudiu998, on 19 februarie 2017 - 14:34, said:

Mai stiu femei de 35+ care toata viata au selectat si pana la urma au ramas si vor ramane babe singure.
Așa e și mama. Numai bărbați frumoși. Să îi țină ea sub papuc. Păi omul o f$tea apoi când vedea că nu dă pe brazdă o lăsa. Acum își plânge de viața ei... și tot la bărbați îi e gândul.
Dar bărbatul tre să simtă că e cocoșul în casă din când în când. Ea nu, și cu asta basta. Tre să fie ca ea! D'apăi n-are decât să fie! Patroana într—o casă goală.
Iar mintea bărbatului stă numai la pussy. Chiar dacă are femeie frumoasă și gospodină acasă. Parcă să mai schimbi ciorba din când în când cu tocăniță nu e rău! Însă tot acasă se întoarce.
Dar fomeia odată ce a călcat strâmb. Dusă îi de acasă... distruge familia și n—o mai interesează. Sau e moldovancă..

#34
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002

 d0d00, on 19 februarie 2017 - 14:57, said:

ma doare burta de ras...

Da ce e de ras? Si eu am fost acolo, am gasit vreo 5 top modele,  numai una si una, cu bani cu yahturi, si le-am facut felul, am mancat icre negre parca erau fasole batuta, sampania curgea in valuri la robinet, ce mai, trai pe vatrai, deci se poate, apelati cu incredere,

#35
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006
Pe site-urile matrimoniale nu gasesti barbati valabili.

#36
yanis34

yanis34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 18.02.2018

 Lex404, on 19 februarie 2017 - 14:58, said:

Bre, Tinderul e diferit.

E aproape perfect.
Plus ca poti stalckui tipele, daca au pus instagramul. Le adaugi pe Insta fara sa le zici ceva pe Tinder si apoi apari pe Insta din umbra. Oi oi Posted Image
Da' ce e Tinderul?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate