Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Aparthotel pe litoralul romanesc

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Alidalicris

Alidalicris

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 25.12.2015
Am avut concedii foarte reusite in Ungaria si la Baile Felix in aparthoteluri. Pentru vara aceasta caut un aparthotel cu doua camere pe litoralul romanesc. Nu prea am incredere in textele si fotografiile proprietarilor de la inaugurarea de acum 10 ani, iar parerile celor ca au fost acolo spun totul.
Daca ati fost la un aparthotel cu doua camere, curat, simplu, linistit, indiferent de statiune, sau un site dedicat acestui tip de cazare, please share.

#2
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,627
  • Înscris: 07.02.2003
Nu stiu daca gasesti asa multe specializate la noi... au facut in Mamaia nord pe partea cu lacul cateva ce par sa fie aparthoteluri... dar daca tot vrei apartament, multe hoteluri au si ceva apartamente pentru pretentiosi, faci booking devreme si rezervi :)

#3
darcip

darcip

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 413
  • Înscris: 07.01.2016
Phoenicia aparthotel mamaia - care e de fapt la intrarea in Navodari.
Este scump, dar daca esti comod (fara chef de avione, transferuri si alte cele ) este un hotel de luat in considerare. E ok daca te duci cu copii. Nu recomand cuplurilor fara copii.
Oricum biletele trebuiesc luate cu MULT din timp inainte altfel cu banii ceruti de ei iti poti face lejer vacanta in Dubai.
Poti incerca si airbnb.

#4
titacodita

titacodita

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 818
  • Înscris: 07.01.2009
http://www.summerlan...tamente-mamaia/

#5
all41

all41

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 04.02.2017

 darcip, on 06 februarie 2017 - 09:46, said:

Phoenicia aparthotel mamaia - care e de fapt la intrarea in Navodari.
Este scump, dar daca esti comod (fara chef de avione, transferuri si alte cele ) este un hotel de luat in considerare. E ok daca te duci cu copii. Nu recomand cuplurilor fara copii.
Oricum biletele trebuiesc luate cu MULT din timp inainte altfel cu banii ceruti de ei iti poti face lejer vacanta in Dubai.
Poti incerca si airbnb.

Confirm conditii foarte bune la Phoenicia aparthotel mamaia.

#6
cristy4hiphop

cristy4hiphop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 211
  • Înscris: 27.03.2014
Nu mai bine te plimbi pe aici prin statiune dimineata si ii agati pe cei care stau cu cheile in mana si le scutura (proprietari de case/apartamente care ofera cazare ), nu le stiu preturile ca nu m-am interesat niciodata dar sigur sunt mai ieftini decat un hotel... si daca esti curios unde ii gasesti : incepand cu blvd. mamaia zona capitol pana restul statiunii cu acelasi nume sau incepand cu fostul mall maritimo la fel .. pe trotuare ... si app daca esti interesat multi dintre ei ofera cazare si in oras aproape de plaje care nu sunt la fel de supraaglomerate precum cele din mamaia ex.: plaja 3 papuci sau plaja modern ;) succes si te astept pe aici la vara :))

#7
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 06.10.2012
Anul trecut, Saturn, am dat 200 lei/noapte un apt cu 2 camere. Dotat cu de toate, mai putin ce era hiperutil, AC. :)
Greseala noastra ca nu am intrebat daca are AC (ni se parea by default sa aiba) si la ce etaj era.

Era la 4/4, fara lift, asa ca ne-am distrat zilnic cu bagajele pe scari.

Am zis asta, in caz ca-ti vine vreo idee sa inchiriezi in avans pe net (noi am inchiriat prin aprilie pt august) si sa nu repeti greseala noastra. :P

(proprietar pe net, nu hotel)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate