Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cea mai obscurã pensiune din România?

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
ergon

ergon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 27.07.2006

View Postbarbosa, on 10 martie 2017 - 15:26, said:


Mai pun eu una. Aici am stat vara trecuta. E chiar mai frumos decat pare in poze...
http://www.turistinf...ler-c76822.html

Multumesc pentru acest link, cautam ceva la munte - avem un copil de 8 ani si de vreo 3 ani mergem in diverse zone, sa-l obisnuim cu urcusul :)
Rezervare facuta, la vara suntem acolo, abia astept !

#20
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Ma bucur ca am fost de ajutor. Sper sa va placa la fel de mult cum ne-a placut si noua.

#21
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View Postergon, on 20 aprilie 2017 - 13:11, said:


Multumesc pentru acest link, cautam ceva la munte - avem un copil de 8 ani si de vreo 3 ani mergem in diverse zone, sa-l obisnuim cu urcusul Posted Image
Rezervare facuta, la vara suntem acolo, abia astept !


Sa nu ratati Pestera Bolii, daca tot mergeti in zona. E la 6 km de Petrosani, pe drumul spre Hateg. E usor de parcurs si e frumos amenajata.

#22
ergon

ergon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 27.07.2006

View Postbarbosa, on 10 martie 2017 - 15:26, said:

Mai pun eu una. Aici am stat vara trecuta. E chiar mai frumos decat pare in poze,
http://www.turistinf...ler-c76822.html
Trebuie sa-ti multumesc din nou pentru recomandare. Am fost si n-am mai fi plecat. Gazdele sunt super, conditiile sunt super.
Noi ne-am plimbat, intr-o zi am pierdut telescaunul de intoarcere si am facut in total vreo 10 ore, mi-am pus soata in cap, a zis ca vreau s-o omor Posted Image
Am fost pe Carja si la lacul Mija. Superb. Pe Parangul mare n-am reusit Posted Image Un traseu de 4-5 ore doar dus inseamna pentru noi vreo 7, daca nu 8. Asta e, amatori de birou...:(
Neaparat data viitoare, mai vrem sa mergem acolo !
Iar in prima zi, pe traseul spre Carja, am avut placuta surpriza sa fim ajunsi din urma de familia prezidentiala. Ne-am strans mainile si oamenii au luat-o inainte. Are mister president un pas voios, m-a facut de rusinica...Posted Image

Edited by ergon, 17 August 2017 - 07:12.


#23
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Cu placere! Ma bucur ca a fost frumos. Inseamna ca nu mi se pare doar mie ca locul ala e deosebit. Pentru o plimbare usoara aveati poteca prin padure care cobora pana in Petrosani. Usor, frumos si lejer. :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate