Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Vodafone, where is the love?

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
Legi

Legi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,619
  • Înscris: 24.05.2014
Primeste azi fiica sms ca daca reincarca 6 euro primeste pt ea 10 GB de net  pt ea si 2 pachete a cate 5 GB de fiecare pt a le face cadou celor dragi.
Cum eu ramasesem fara net am zis sa i reincarc de contul meu si apoi sa imi trimita cadoul cu net.
Ii reincarc, dar cand sa imi trimita cadoul, hop, nu se poate!  Cadoul il poate primi doar un posesor de cartela preplatita. Asta nu era specificat in sms.
BILA NEAGRA!!!

#56
onzaueb

onzaueb

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,004
  • Înscris: 18.06.2007
Mda, e clara treaba. A doua luna la cartela si am mai mult net decat in 6 luni de abonament. Costul, deocamdata, e sub 1 luna de abonament.
Bye-bye wifi e de fapt welcome to cartela ;)

Ps. Problema, daca ii pot spune asa, e ca vechimea numarului in retea s-a resetat odata cu trecerea la cartela si nu pot activa optiunile speciale de genul NET la 2879.

#57
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postonzaueb, on 24 februarie 2017 - 20:06, said:

....
Bye-bye wifi e de fapt welcome to cartela Posted Image
.....

Legat de BYEBYEWIFI -5gb de net la 5 euro- din punctul meu de vedere , a fost una dintre cele mai slabe oferte.Plus ca a fost cea mai prost inspirata denumire( deja era cunoscuta ca BYEBYE Vodafone).Dar Vodafone nu se lasa si poate mai mult de atat , astfel in acest moment exista o optiune de 2gb de net national la 5 euro, optiune valabila la abonamente in myvodafone(unele din aceste abonamente avand in trecut optiunea de 5euro/5gb valabila in cont).De fapt, "where is the love" ar avea raspunsul cartela.Dar daca ne uitam ca Telekom ofera deja mai mult de 8,5gb de net la 4.95 euro,raspunsul poate sa fie de fapt portare.

Edited by gump4, 24 February 2017 - 20:36.


#58
alexpet

alexpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,358
  • Înscris: 07.05.2007
la retentie am primit pentru 9,8 euro luna 10 gb de net....da da, la V...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate