Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...
 Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 

Motan nazdravan

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
mariovrs

mariovrs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,393
  • Înscris: 27.09.2013

View Postjamesbond91, on 22 decembrie 2016 - 00:32, said:


pai, nu va ma avea chef de nimic:|..stiu ce vrei sa zici, dar asta se aplica pisicilor de la bloc (pentru linistea stapanilor), daca e la tara, nu vad niciun motiv sa il castrez.

Am eu motan castrat la casa.. Eu zic ca are chef de toate draciile posibile..  PLUS de asta nu se "puieste'' aiurea tot satul,sa aiba ce duce taranii la oras puisorii si sa-i abandoneze pe la containere..

RESPONSABILITATEA cred ca-ti cam lipseste..

#38
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010
Ai de ales intre a-l castra si al vedea afis pe asfalt sau sfasiat de caini. Si sa stii ca nu il strica cu nimic castratul. Eu l-am castrat pe al meu in urma cu 5 ani. In afara de faptul ca nu ma mai musca si zgarie si nu mai vine acasa plin de sange, nu s-a schimbat cu nimic. Pleaca noaptea si in fiecare dimineata gasesc un soricel omorat in fata usii. Unde i-o fi gasind pe frigul asta, nu stiu. Credeam ca soarecii hiberneaza.

#39
thalia

thalia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,934
  • Înscris: 07.11.2007
Subscriu, castreaza-l si sccapi de probleme! Nu-l lasa sa se impuieze de aiurea.

#40
viotl

viotl

    Straight ahead ... middle of the road

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,552
  • Înscris: 03.04.2013
Nuuuu...saracu'.....

#41
jamesbond91

jamesbond91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 27.08.2016

View Postmariovrs, on 22 decembrie 2016 - 09:52, said:


Am eu motan castrat la casa.. Eu zic ca are chef de toate draciile posibile..  PLUS de asta nu se "puieste'' aiurea tot satul,sa aiba ce duce taranii la oras puisorii si sa-i abandoneze pe la containere..

RESPONSABILITATEA cred ca-ti cam lipseste..

View Postmariovrs, on 22 decembrie 2016 - 09:52, said:


Am eu motan castrat la casa.. Eu zic ca are chef de toate draciile posibile..  PLUS de asta nu se "puieste'' aiurea tot satul,sa aiba ce duce taranii la oras puisorii si sa-i abandoneze pe la containere..

RESPONSABILITATEA cred ca-ti cam lipseste..


e na, responsabilitate..eu stiu un lucru,, daca eu as fi motan, nu as vrea ca cineva sa-mi taie ouale:|...

#42
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,495
  • Înscris: 15.09.2010
Ai prefera sa mori? Fiindca asta il asteapta pe bietul motan.

#43
jamesbond91

jamesbond91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 27.08.2016

View PostFreddy12, on 22 decembrie 2016 - 14:16, said:

Ai prefera sa mori? Fiindca asta il asteapta pe bietul motan.

in primul rand, am glumit:)..in al doilea rand,"bietul" motan, o duce foarte bine, doar ca, e cam prostut si mereu intra in buclucuri:|..iar la faza cu picioarele (cam toata familia mea are probleme cu picioarele), nici nu ma mir:)))..face parte din familie:))
Si cum am zis, nu vreau sa fie un bleg:|..daca e la tara, nu are rost sa-l castrez.

#44
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,968
  • Înscris: 13.11.2016
Nici eu nu l-as castra daca ar fi la tara. La bloc e alta treaba !

#45
nt30per

nt30per

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 477
  • Înscris: 16.11.2016
Macar pune-i o vesta reflectorizanta cand trece strada.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate