Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

BCAA de la Scitec

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,664
  • Înscris: 24.10.2015
La fel ca si bcaa. In general nu prea ai nevoie de multe suplimente. Un whey e bine sa-l ai si in dependenta de alimentatie iti pot fi utile niste vitamine si minerale, un omega 3. In rest.. păstrează banii pentru altceva.

#20
Marius1789

Marius1789

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.07.2015
Interesant..cred că îmi cumpăr vreo 5kg ca să le am acolo. Vitamine și minerale iau deja. Mulțumesc

#21
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008
Parca nici tu nu mai stii ce vrei. Cred ca ai mentionat pana acum de toate suplimentele posibile si imposibile.

De cat timp te antrenezi? ce rezultate ai avut? vrei rezultate ultra-rapid? poate ca problema principala e in alta parte!

#22
Marius1789

Marius1789

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 308
  • Înscris: 20.07.2015
Am vreo 7 luni. Am 180cm și 79 de kg. Prin ianuarie februarie vreau să mă definesc un pic dar până atunci vreau să cresc în masă. Nu știu ce o să fac când vine postul..Ce o să mănânc

#23
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007
Ai proteine de soia si mazare gramada, sunt suplimente.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate