Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Logan (2017)

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1
aLexCM

aLexCM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 26.01.2014

[ https://pbs.twimg.com/media/CvJNKGZVYAA_FCe.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Cast: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Dafne Keen


IMDB


Premiera: 3 martie 2017

Trailer:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Div0iP65aZo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



P.S. Melodia din trailer: Johnny Cash - Hurt.

Edited by aLexCM, 21 October 2016 - 13:18.


#2
GradinariuD

GradinariuD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 27.09.2016
Acum mi-am dat seama ca e un film, asteptam sa apara un logan prin padure pe acolo ... pare ok filmul Posted Image

Edited by GradinariuD, 21 October 2016 - 13:23.


#3
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014
Din trailer nu pare prea promitator :(.

#4
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,051
  • Înscris: 02.09.2005
ce motoare?:)

#5
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,243
  • Înscris: 05.06.2002
sh nemtesc? :)

#6
sarac.lipit

sarac.lipit

    Cînd ești condus de proști, toate merg prost

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,828
  • Înscris: 14.06.2006
îîîîîîu! nu e duster????

#7
Cryb3by

Cryb3by

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 17.05.2008
Am intrat sa vad o masina si tu-mi arati traileru' :)) Marfa!

#8
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Cred că fata aia se vrea a fi Arma X.

Ce nu-mi place este că personajul Logan este prea bătrân.

Edited by ASCENDED, 21 October 2016 - 15:04.


#9
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010
Al catelea e? Al 9-lea? Cat mai pot mulge subiectul asta? Ma mir ca Jackman mai accepta rolul. Probabil ca e platit deja cu sume ridicol de mari si nu are nici el pretentii de a se da mare artist, ca altii care refuza camioane de bani de teama de a nu se plafona. Ma astept la o noua mizerie de film. Mai bine zis, la o 9 mizerie.

#10
AlexRe

AlexRe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 312
  • Înscris: 03.02.2008
Si eu ma asteptam la noul model de Dacai Logan :)))
Din trailer nu pare cine stie ce ... doar o chestie trasa de par, care merita vazuta doar odata.

#11
opsy091

opsy091

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,136
  • Înscris: 12.02.2012

View PostBob493, on 21 octombrie 2016 - 15:15, said:

Al catelea e? Al 9-lea? Cat mai pot mulge subiectul asta? Ma mir ca Jackman mai accepta rolul. Probabil ca e platit deja cu sume ridicol de mari si nu are nici el pretentii de a se da mare artist, ca altii care refuza camioane de bani de teama de a nu se plafona. Ma astept la o noua mizerie de film. Mai bine zis, la o 9 mizerie.

Este ultimul film in care Jackman mai joaca acest rol.
Americanii sunt foarte critici atunci cand vine vorba de schimbarea unui actor care joaca rolul unui super erou. Practic ei au crescut cu acesti eroi din benzile desenate si sunt reticenti cand vine vorba de asta.
Daca acest trailer nu pare prea interesant, imi imaginez ca filmul nu o sa aiba cine stie ce succes

#12
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010

View Postopsy091, on 21 octombrie 2016 - 15:30, said:

Americanii sunt foarte critici atunci cand vine vorba de schimbarea unui actor care joaca rolul unui super erou. Practic ei au crescut cu acesti eroi din benzile desenate si sunt reticenti cand vine vorba de asta.
Daca acest trailer nu pare prea interesant, imi imaginez ca filmul nu o sa aiba cine stie ce succes

Sunt critici o laie. Pe Batman l-au jucat Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale si Ben Affleck, asta ca sa vorbim doar de ecranizarile din era moderna. Si oricum, chiar daca ar fi critici, actorul tot are un cuvant de spus, doar nu il obliga nimeni sa accepte rolul. Iar majoritatea actorilor ar fi spus 'pas' dupa 3, hai 4 filme. Doar Jackman tine mortis sa ramana in memoria colectiva drept Wolverine. Sa speram ca nu o s-o ia razna precum George Reeves.

Filmul va avea mega-succes la box-office, de asta il si fac, pentru ca stiu ca au un fan-base loial care abia asteapta sa arunce cu bani ca sa vada orice porcarie scrisa pe genunchi, in 20 de minute, atata timp cat apar in ea eroii favoriti, iar Wolverine e cap de lista cand vine vorba de acestia. Cu siguranta ca va fi (din nou) desfiintat de critici si va lua vreo 7 zmeuri de aur, da' cui ii pasa? Bani sa iasa.

Edited by Bob493, 21 October 2016 - 15:44.


#13
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
O mai lungesc mult???
Desi sunt fan X-men dupa vreo 4-5 filme deja nici nu ma mai uit la ele (daca vezi trailerul cam vezi tot filmul cu x-men)
App cum PLM imbatraneste Logan cand se presupune ca e nemuritor pt ca se autoregenereaza si prin primele x-men il arata la fel si prin 2003 si prin timpul razboiului civil din america

#14
apexu

apexu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 05.10.2016
din titlu credeam ca-i jurnal de bord.

#15
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013
Titlul filmului e foarte sec. "Logan" !? Pe bune? Doar la atat s-au putut gandi ?

#16
Genjurooo

Genjurooo

    Inchizitor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,030
  • Înscris: 24.11.2006

View PostSerafim606, on 21 octombrie 2016 - 13:28, said:

Din trailer nu pare prea promitator Posted Image.

What? Spre deosebire de prostelile pt. copii cu scenarii pt. copii tampiti, asta pare sa aiba o poveste matura.

#17
IlNigroMatador

IlNigroMatador

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 387
  • Înscris: 16.11.2016
Robert Downey Jr. are deja vreo 8  filme in care il joaca pe Iron Man/Tony Stark  si inca vreo doua in care urmeaza sa mai apara.....deci Hugh Jackman nu e singurul.  



Cert e ca producatorii au promis ca vor lansa un reboot cu Wolverine si  ca o vor lua de la 0 cu seria X-Men , dar cu alti actori.  Pana mea...idioti.


Trailerul nu ma impresioneaza deloc. E sec, sub ultimele doua filme.

Edited by IlNigroMatador, 16 November 2016 - 23:18.


#18
Genjurooo

Genjurooo

    Inchizitor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,030
  • Înscris: 24.11.2006
Faza e ca Robert Downey Jr nu e nevoie sa traga de fiare, sa bage steroizi si sa se agite prea mult in rol. Nu e nevoie sa fie atletic.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate