Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Salarii politie

- - - - -
  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#91
mangla

mangla

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 30.12.2023

View PostHamutovski, on 17 martie 2024 - 11:47, said:

Reiterez întrebarea de mai sus și rog băgătorii de seamă și experții-căutători pe Google să se abțină.

Știe careva concret ce salarii sunt în politie în anul 2024? Mulțumesc anticipat.
5200 lei are o cunostiinta ca sub ofiter dupa 3 ani de zile

#92
Beiu

Beiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 31.01.2011

View Postmangla, on 24 martie 2024 - 23:01, said:

5200 lei are o cunostiinta ca sub ofiter dupa 3 ani de zile
  
      Salariile sunt prea mici pentru cei care fac intr-adevar munca de politie gen trupe de interventie- mascatii, crima organizata, chiar si ordine publica si prea mari pentru restul frecatorilor de menta - imigrari, permise si alte structuri anexe.

       In plus am tot facut misto acum 30 de ani, ca pe timpul vechiului regim faceau politisti in 6 luni de zile. Acum de cand angajeaza din sursa externa, nici cele 6 luni nu le mai fac.

#93
Cool_Kick

Cool_Kick

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 06.09.2017
Imi amintesc prin perioada 2007-2009 cand un vecin a dat examen la scoala de politie de la Campina, erau 10 candidati pe un loc. Acum nu cred ca mai e nici macar un candidat pe loc.

#94
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007

View PostCool_Kick, on 26 martie 2024 - 12:16, said:

Acum nu cred ca mai e nici macar un candidat pe loc.
afirmativ! chiar se plingeau ca nu s-a acperit oferta de locuri de scolarizare, dar deh, cine mai vrea azi sa se faca militian analfabet, burtos purtator de bulan si vinator cu radarul din boschetzi ;)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate