Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta
 Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz
 EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost
 De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 

Jocuri care nu trebuie sa lipseasca nici din sistemele noi de gaming !

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,857
  • Înscris: 07.02.2003

View PostPetran_Marius, on 06 septembrie 2016 - 00:09, said:

De Metro 2033 - 2034 ( Last Light ) n-ati auzit ? sau de seria S.T.A.L.K.E.R. ?  seria Half - Life 1 si 2 (EP1,2) ? Aceste jocuri chiar merita sa le ai in PC.
Probabil ca nu are pc calumea... ca daca nu ai alea nu se misca Posted Image

Edited by andreic, 06 September 2016 - 09:06.


#38
Kalos14

Kalos14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 23.07.2016

View Postandreic, on 06 septembrie 2016 - 09:04, said:

Probabil ca nu are pc calumea... ca daca nu ai alea nu se misca Posted Image

Half Laife 2 mi-a placut Metro 2033 nu mi-a placut.
Mi-a placut putin Dying Light.
De fapt pe subiectul asta vreau sa pun mai mult accentul pe jocurile vechi care ar trebuii sa aibe loc pe HDD si pe PCurile de gaming noi.

#39
adrian93

adrian93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,740
  • Înscris: 29.10.2009
Conceptul de la Dying Light mi se pare foarte tare, cât și mediul în sine. Din păcate, am renunțat la el pentru că pur și simplu mi se părea mult prea punishing; nu sunt un fan al armelor care se deteriorează și nu prea îmi plăcea faptul că erau cam puține resurse. Ah, și misiunea aia cu urcatul pe antenă era infernală prima oară.

#40
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,879
  • Înscris: 06.01.2008

View Postadrian93, on 06 septembrie 2016 - 00:10, said:

Aliens vs Predator 2, precum și seria Dead Space sunt bune pentru categoria horror.
Daca vrei sa incerci un joc cu adevarat horror, care are sasne foarte mari sa te oblige sa-ti schimbi chilotii atunci incearca neaparat Outlast (a fost si mentionat de un coleg pe pagina anterioara).
Au fost destule faze in care m-am speriat si in seria Dead Space, dar Outlast le depaseste cu mult.

View Postjeffy86able, on 06 septembrie 2016 - 08:03, said:

Aveam sistem decent si pe atunci.
Problema erau povestea de gradinita si controlul masinilor nici arcade cum trebuie, nici simulator. Un fel de struto-camila care incerca sa faca multe si nimic nu-i iesea bine.
Asta se vede si daca incercam sa il joc pe 486, si pe Pentium 11.
Bine ca nu ai incercat Most Wanted 2 sau Undercover. Posted Image  Astea au fost si mai si.
Mi-a parut rau nu de faptul ca le-am luat de pe torrente, ci de faptul ca mi-am irosit banda de net (nelimitata) pe asemenea mizerii. Tastatura, gamepad, volan, nimic nu reusea sa le faca cat de cat controlabile, iar micro-stuttering-ul era la el acasa (plus bariere invizibile).
Poate ca pe unele sisteme rulau ok, dar nu pe majoritatea.

View Postadrian93, on 06 septembrie 2016 - 11:11, said:

Conceptul de la Dying Light mi se pare foarte tare, cât și mediul în sine. Din păcate, am renunțat la el pentru că pur și simplu mi se părea mult prea punishing; nu sunt un fan al armelor care se deteriorează și nu prea îmi plăcea faptul că erau cam puține resurse. Ah, și misiunea aia cu urcatul pe antenă era infernală prima oară.
Eu am jucat pe nivel de dificultate normal si nu am avut astfel de probleme. Poate e si din cauza ca in jocuri am un comportament de tip "hoarder" si ma opream la absolut fiecare lada, cos si dulap, de unde am adunat destule resurse, arme si upgrade-uri.

#41
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,857
  • Înscris: 07.02.2003

View Postadrian93, on 06 septembrie 2016 - 11:11, said:

Conceptul de la Dying Light mi se pare foarte tare, cât și mediul în sine.
Resident evil in open world ?

#42
adrian93

adrian93

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,740
  • Înscris: 29.10.2009
Da, e interesant conceptul ăsta de zombie apocalypse (deși tinde să fie folosit până la refuz acuma).

#43
Han1ball12

Han1ball12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 24.01.2016
Rocket League, e si el bun la fel si CS:GO-ul. !!!!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate