Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Orange Money - serviciu transfer bani de la Orange

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
202 replies to this topic

#199
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,834
  • Înscris: 06.11.2018
Orange Money – Oferta de servicii digitale financiare se completează cu Cardul de Credit

La finalul lui 2021, Orange Money avea 300.000 de clienți, în creștere cu 15% față de finalul anului 2020. Anul trecut, Orange Money a lansat primul său card de credit, un produs caracterizat de clienți ca având una dintre cele mai competitive oferte din piață, atribut confirmat și de o triplare a vânzărilor în T4 2021 față de T3 2021.

https://forum.softpe...3#entry28808573

#200
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
E o problema generala cu OM sau se sterg conturile daca numarul se porteaza din orange?

La ~3 luni dupa ce am portat numarul asociat contului Orange Money in alta retea, se pare ca au inchis contul. Fara nici o notificare prealabila si cu bani in el.
Aveam pe el plata recurenta pentru cateva servicii online, au dat fail toate.
Aplicatia e deconectata, daca introduc numarul ma baga pe flow-ul de creare cont nou.

Edited by MembruAnonim, 20 February 2022 - 20:11.


#201
clader

clader

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,654
  • Înscris: 06.03.2004
Orange Money permite de vreo 6-7 luni deschiderea de cont si cu numare din alte rețele.Ma gândesc ca n-au niciun motiv sa închidă din cauza asta.

#202
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Eu m-am inregistrat cu numar de orange cand mi-am deschis contul. Acum dupa vreo un an si ceva vreau sa schimb numarul asociat cu altul din alta retea. Unde in aplicatie pot face asta? Am cautat si nu am gasit. Multumesc!

#203
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postclader, on 20 februarie 2022 - 20:41, said:

Orange Money permite de vreo 6-7 luni deschiderea de cont si cu numare din alte rețele.Ma gândesc ca n-au niciun motiv sa închidă din cauza asta.

Am sunat azi si au rezolvat. Numarul nu mai era asociat contului, au presupus si ei ca din cauza de port out din orange dar nu erau siguri.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate