Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

vand taurasi metis Charolais

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
andreistefan1

andreistefan1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 03.05.2008
Vand taurasi obtinuti prin insamantare artificiala dintre BNR (mama) si Charolais (tatal). Viteii au varste intre 5 -7 luni. Am de asemenea si doi taurasi de Baltata Romaneasca (unul cu rosu si unul cu negru). Viteii sunt crescuti natural, doar cu lapte si iarba, fara vitamine, hormoni de crestere sau proteine. Au greutati intre 160-200 kg. Poze nu am momentan, dar pot trimite la cerere pe e-mail, in zilele urmatoare.
Deasemenea mai am un taur in varsta de 2 ani, metis Charolais, care respecta f bine caracteristicile rasei.
Pretul este de 6 lei kg.
Alte detalii pot oferi la telefon 0765000090 - Stefan.
Rog samsarii care vor rasa curata la 1000 lei sa nu mai consume degeaba timp/minute si baterie (ale mele evident ).
Viteii sunt in jud Vaslui.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate