Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Ce sa fac?

- - - - -
  • Please log in to reply
296 replies to this topic

#289
SOCRATE_MMXII

SOCRATE_MMXII

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,004
  • Înscris: 29.01.2013
@TheFlooder: dragostea adolescentină a fost de la 13-19. De la 20 am început să caut altceva, iar la 21 am găsit ceea ce căutam.

#290
Abc2001ro

Abc2001ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 02.07.2015

View PostSOCRATE_MMXII, on 08 iulie 2016 - 07:58, said:

@TheFlooder: dragostea adolescentină a fost de la 13-19. De la 20 am început să caut altceva, iar la 21 am găsit ceea ce căutam.

Cum ai cautat si cum ai gasit ? Ce avea sotia diferit de toate celelalte fete ?

#291
SOCRATE_MMXII

SOCRATE_MMXII

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,004
  • Înscris: 29.01.2013
Aici a fost foarte haios, căci un prieten comun ne-a făcut cunoștință, că el zicea că io „nu-s cu toate țiglele pe casă” și-ntr-o vine la mine fericit, de ziceai că a câștigat la loto: cred că ți-am găsit nebuna. Io faceam mișto de el, dar mi-a dat numărul ei de telefon și d-acolo...
Ei îi spusese același lucru, deoarece pentru el, ea părea fițoasă, figurantă. :D

#292
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Da, ai avut noroc, foarte bine, dar rar au norocul tau sa gaseasca pe cineva cu care sa le fie bine.

#293
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

View Postericmario, on 29 iunie 2016 - 22:50, said:

Are pe altul.
Oare de ce tot timpul femeia e de vina?Posted Image

#294
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Nu e mereu de vina femeia, este si barbatul in destule cazuri in egala masura, el are probleme gen rautate, agresivitate, posesivitate, gelozie, ea are probleme la inceput ca de fapt nu prea are nimic in comun cu el, si de acolo apar problemele, dar nu in toate cazurile zic, doar in alea unde apar probleme.
Pana la urma problema este la incompatibilitatea dintre ei, de acolo apar problemele in general.

#295
pisoiu22

pisoiu22

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,754
  • Înscris: 29.05.2016
daca erau incompatibili nu se casatoareau si nu stateau vreo 11-12 ani impreuna.

daca aia dupa atata timp ar fi incompatibili, ce se poate spune de aia care0s burlaci convinsi? sunt incompatibili de 100 ori mai mult cu toata lumea?

problemele sunt mai mult ca sigur cele enumerate de mine cu timpul de satisfacere al femeii, care la ei o fi de 10 minute la 2 zile, nu mai merge nimic in relatia aia evident

Ala gaseste motive sa nu o foota zicand, hai ca avem treaba, vin clenti la pensiume si la bar, avem de facut aia aia, ea zice: hai bai poolica, nu ma mai iubesti? mai bine sa stau singura ca alea din parc si iau si copilul. Nu m-ai mai dus nicaieri de 3 ani, nici nu ma mai iubesti.

#296
TheFlooder

TheFlooder

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,080
  • Înscris: 06.04.2008
Eu nu am zis de Socrate ca nu-s compatibili, ba din contra ca au avut noroc ca sunt.
Eu ziceam de restul care au mari probleme doar, si nu sta totul in futai, asta a mai zis, o relatie are multe alte valori care raman si dupa o varsta, ca si femeia poate avea probleme si sa nu mai vrea (menopauza si scade libido, nu se mai umecteaza vaginul si o doare), si barbatul poate avea, si ce inseamna ? Sa nu mai fie prieteni acuma ?

#297
timisoreanul1979

timisoreanul1979

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 29.06.2016
Dragi colegi de forum, din pacate viata este o adevarata telenovela, nimic din ceea ce pare nu este neaparat adevarat!

Astazi am aflata ca sotia ma inseala si are o relatie de mai multe luni. Am gasit mesajele incriminatoare in tel. ei si pusa in fata faptului implinit a recunoscut.
Nu mai stiu ce e adevar si ce e minciuna. Totul incepe sa se lege ca intr-un film cu stop cadru si forward.
Ducea copilul in oras la o prietena si fugea acasa la amant.
Seara imi spunea ca e obosita si nu mai are chef de mine. Culca copilul dupa care trecea la mesaje cu orele.
In putinele cazuri cand faceam sex o deranja ba una ba alta.
Totul era premeditat in detaliu. Numele amantului era trecut in telefon ca fiind numele unei mame de la gradinita.

In ultimul timp mi-a reprosat ca lucrez prea mult si nu e bine sa nu ies in oras cu baietii sa ma mai imbat si eu. Mi-a zis de-a dreptul ca sunt prea de casa.

Partea grava este ca s-a incurcat cu un psihopat (cu ordin judecatoresc de restrictie cerut de catre fosta sotie) si cine stie cate altele. El i-a scris ieri sa-l lase in pace dar ea se pare ca e indragostita (nu stiu de ce au femeile predilectie spre tipi infractionali care nu au decat impresie scenica iar in rest sunt 0 barat din toate punctele de vedere).
Iar astazi a plecat definitiv de acasa la maica-sa luand si copilul.
Mai am o droaie de informatii dar nu sunt inca capabil sa le insir.

Nu stiu ce am sa fac. Trebuie sa ma linistesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate