Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecheri vs populime

La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office
 Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...
 Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 

Focus 2 probleme la geamuri!

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Molusca1

Molusca1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 10.01.2016
Salut oameni buni!Mi-am cumparat un focus 2 din 2006 si de ceva timp de cand e la mine am facut in jur de 6 mii km si a aparut o problema sacaitoare.Cand trec peste orice denivelare ea fiind mica ,mare ,pietroi ,groapa etc se aude un sunet ciudat in geamul stanga fata, ca un parait ,tremurat nu stiu cum sa il descriu, acest sunet fiind unul micut dar acum se aude in toata masina . A mai intalnit cineva aceasta problema?.Daca da astept parerile voastre! Multumesc

Edited by Molusca1, 14 June 2016 - 11:24.


#2
cobi1

cobi1

    Bagator in seama

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,767
  • Înscris: 28.02.2011
Ai ceva surub slabit in portiera care la hopuri creeaza ceva vibratii , de aici si sunetul , Trebuie sa desfaci panoul de usa si sa verifici tot .

#3
Adi234

Adi234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.11.2013
Probabil trepidează ceva de la uşă.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate