Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

ce inseamna o femeie "curva"? si de ce uram "curvele?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
66 replies to this topic

#55
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
Din punctul meu de vedere curva e cea care inseala atat....

#56
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
Acum am observat "de ce uram curvele", ma gandeam pe care dintre ele?
Eu detest femeile care inseala, atat.

#57
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
pai toate te inseala din moment ce iti fac bilantul financiar dar iti spun ca de frumos/destept etc te-au ales..

#58
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
Macar sa ma insele la rest, sa nu se culce cu altul.

#59
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014

View Post41ex, on 10 iunie 2016 - 06:06, said:

nu are legatura cu materialismul. Posted Image

Aha. Deci materialismul nu e ok pentru femei, dar superficialitatea e pentru barbati?

#60
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
Giza's, sunt total diferite. Superficiale pot fi si femeile. Dar materialismul e foarte grav si te transforma instant in curva. Barbatii foarte rar sunt asa.

#61
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,887
  • Înscris: 20.10.2015

View Postu-k, on 10 iunie 2016 - 17:44, said:

Eu detest femeile care inseala, atat.

Eu detest oamenii care inseala, atat.

#62
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014

View Post41ex, on 11 iunie 2016 - 01:43, said:

Giza's, sunt total diferite. Superficiale pot fi si femeile. Dar materialismul e foarte grav si te transforma instant in curva. Barbatii foarte rar sunt asa.

Aha. Deci barbatii nu sunt curve?

#63
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
Traim vremurile astea ciudate de "curva" a capatat intelesurile din dex si altele cateva pe langa.

Treci pe strada pe langa tipe care nu sunt curve cum vedeam inainte de 2000, nu sunt femei imbracate strident care si-o trag pe un pachet de kent, sunt tipe imbracate frumos, aranjate, sociabile, doar ca la mana lor sau in lateral, ca da ciudat sa mergi pe strada cu una de 18-20 de ani si tu sa ai 55 de ani, deci au un bunic.

Si in functie de varsta si situatia financiara, desigur si partea daca ai prietena, sotie, familie, o sa te gandesti urmatoarele, asta sa incerc sa fiu cat mai scurt in mesaj.
- Ce rau imi pare de tineretul asta, fetele ajung sa se vanda, privesti copile cum merg langa vreun tip ajuns la capat de viata si inafara de ceva futai ieftin, fara sa se gandeasca ce face copilei aleia... nu prea se gandeste
- Ca imi parea tare ciudat daca mai eram pustan, tipele frumoase sunt cuplate cu tipi cu 20-30 de ani peste varsta lor, ei raman cu? Cu urate, grase, ajungi sa vezi un tip frumos, tras la sala, la brat s-a consolat cu a mai nasoala taranca venita la oras sa faca liceul.


Cred ca toti vedem lucrurile astea, dar nu discutam despre ele in viata reala, de parca eu nu patesc sa vad prin oras tipe de 20 de ani la brat cu vreun batranel, cum se pupa cu limba si corpul meu nu pare pregatit pentru asa ceva, vede ceva scarbos in asta.
Desigur fiind barbat, ma gandesc cat de incestuasa pare faza, ca dupa o varsta se mai lasa o piele, potenta scade, ma gandesc la copila aia cum ingenuncheaza in fata unui batran zbarcit sa-i suga, sa-i faca ce o vrea un sinistru crescut in comunism.

Edited by u-k, 12 June 2016 - 08:12.


#64
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013

View PostPurpura, on 12 iunie 2016 - 05:22, said:


Aha. Deci barbatii nu sunt curve?
sigur citesti ce scriu? tot explic ca iarba e verde.. barbatii sunt curve daca sunt materialisti ca femeile, dar ei foarte rar sunt.

#65
TeoriaConspiratiei

TeoriaConspiratiei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 01.01.2016
Curva este o femeie darnica si iubitoare, niciodata apreciata la adevarata ei valoare.
Eu o ador.
In ciuda a ceea ce se crede despre ea are o meserie grea , riscanta , este harnica si isi dedica intreaga viata barbatilor.

#66
u-k

u-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,309
  • Înscris: 07.06.2016
"unora"

#67
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Gata. Voi pune capat acestei discutii care nu doar ca nu are ce cauta pe o arie de stiinte, dar a si luat-o intr-o directie gresita.
Regulamentul actual al ariei ramane in vigoare pana la modificarea lui: http://forum.softped...lamentul-ariei/

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate